Aykut Kocaman'ın şike tezahüratı isyanı

Aykut Kocaman'ın şike tezahüratı isyanı
Aykut Kocaman'ın şike tezahüratı isyanı
Torku Konyaspor taraftarlarının şike tezahüratlarını eleştiren Aykut Kocaman, "Son derece rahatsız etti. Bu son derece yanlış. Benim olup olmamam da önemli değil" dedi.

RADİKAL-Torku Konyaspor Teknik Direktörü Aykut Kocaman, Fenerbahçe ile oynadıkları ve 1-1 sonuçlanan maç sonrasında konuştu. Karşılaşmayı değerlendiren Kocaman, "Her iki takım açısından da 2'şer puan kaybı var. Biz bu maçtan kazanamasak bile, futbola ait değerlerimizi elde edebilmek adına önemliydi. Mağlup da olabilirdik, Fenerbahçe çok güçlü bir takım. Koşan bir takım olmalı ki, üzerine bir şeyler ekleyebileseniz. Öne geçtikten sonra kazanarak bitirmeyi isterdik, o da var" dedi.

"İSMAİL KARTAL İLE GÜLÜŞTÜK"


Mücadelede İsmail Kartal ile bir ara gülüştüğü kaydedilen teknik adam, "İsmail hoca ile bizim 30 seneye yakın, futbolculuktan gelen bir arkadaşlığımız var. Benim Fenerbahçe'de yaşadığım sıkıntıları yaşıyor. Antrenörlerin bir takım sıkıntıları var. Bazen artıyor, bazen azalıyor. Bir ara İsmail hoca ile göz göze geldik. O ara o kazanabilmek için her şeyi yapıyor, ben de öndeyiz ve onu tutma adına. Bir gülümsedik, herkes kendi derdinde. Çok doğan yani, bunun anormal bir tarafı yok" ifadelerini kullandı.

ŞİKE TEZAHÜRATLARINA TEPKİ...


Torku Konyaspor taraftarlarının şike tezahüratlarını eleştiren antrenör, "Son derece rahatsız etti. Bu son derece yanlış. Benim olup olmamam da önemli değil. Ben 4 aydır buradayım. Buraya kadar edindiğim izlenim, skorlar sportif şeyler ve hesabı kesilir, hesabı verilir. Buna rağmen iniş, çıkışlarda Konyaspor taraftarının hiçbir rakibe karşı onları incitmek için yaptığı bir tezahürat duymadım ben. Bu kötü bir davranıştı. İnsanlarımızın en büyük sıkıntısı, diğer insanların canını acıtmayı çok seviyoruz. Bizim kendimizle uğraşmamız lazım" diye konuştu.