Aykut Kocaman'ın yeni adresi

Aykut Kocaman'ın yeni adresi
Aykut Kocaman'ın yeni adresi
Fenerbahçe eski teknik direktörü Aykut Kocaman'a Katar yolu göründü.

Katar'ın Umm Salal takımını çalıştıran Bülent Uygun'un gösterdiği başarılı performans sonrası körfez ülkesi, gözünü Türk teknik adamlarına çevirdi. Özellikle menajerlerin yoğun ilgi gösterdiği Katar ligi takımlarına şimdi de Aykut Kocaman önerildi.

Kocaman'dan Trabzonspor'a yanıt


14 takımlı Katar'da futbola ilgi bir hayli büyük. Ancak taraftarları tribüne çekmek için zorlanan Katar Futbol Federasyonu, bu ilgiyi daha da arttırmak amacıyla daha yarışmacı bir lig planlıyor. Bu çerçevede en önemli hedef olarak Türk çalıştırıcıları ve oyuncuları Katar'a çekmeyi planlıyor.

Maraton.com.tr'nin haberine göre; 2022 Dünya Kupası’na ev sahipliği yapma hakkı kazandıktan sonra futbol kültürünü arttırmanın peşinde olan körfez ülkesinde, başta Al-Gharafa Sports Club olmak üzere 2 takıma daha Aykut Kocaman önerildi.

Teknik direktör tercihinin ülkeye getirilecek kaliteli futbolcuların artması gözüyle bakan Katar Federasyonu, takımlarla ortak hareket ederek başta Türk hocalar ve oyuncular olmak üzere dünya çapında oyuncu ve teknik adam arayışını hızlandırdı.

Kocaman sessizliğini bozdu