Ayman Abdelaziz artık Trabzonsporlu

Trabzonspor, Gençlerbirliği'nin Mısırlı orta saha oyuncusu Ayman Abdelaziz'i renklerine bağladı. Başkent ekibinin başkanı İlhan Cavcav transferi doğrularken...

TRABZON - Trabzonspor, Gençlerbirliği'nin Mısırlı orta saha oyuncusu Ayman Abdelaziz'i renklerine bağladı. Başkent ekibinin başkanı İlhan Cavcav transferi doğrularken, Ayman da "Trabzonspor gibi büyük bir camiada futbol oynayacağım için mutluyum. Orada başarılı olacağıma inanıyorum" diye konuştu.
Brezilya'nın Internacional takımında kiralık olarak forma giyen ve sözleşmesi sona eren Trabzonsporlu oyuncu Fabiano Eller de yarın Trabzon'a gelecek.
Trabzonspor yönetimi, yolladığı mektupla futbolu bıraktığını bildiren Polonyalı Miroslaw Szymkowiak'ın avukatına bir yazı gönderdi. Yazıda, mektuptaki ifadelerin Szymkowiak'a ait olduğunun kesinleştirilmesi ve sakatlığı nedeniyle futbolu bıraktığının belgelenmesi istendi. Avukattan Szymek'in futbolu bıraktığı yönündeki düşüncesi konusunda Polonya Futbol Federasyonu'na ve FIFA'ya da yazı yazması istendi. (Spor Servisi)