Aynı anda iki takımda oynadı!

Aynı anda iki takımda oynadı!
Aynı anda iki takımda oynadı!
Galatasaray, 22 Kasım Cumartesi günü Trabzonspor ile yapacağı maçın hazırlıklarını sürdürdü. Teknik direktör Cesare Prandelli, çift kale maçta Olcan Adın ve Chedjou'ya özel görev verdi.

İSTANBUL - Florya Metin Oktay Tesisleri'nde teknik direktör Cesare Prandelli yönetiminde gerçekleştirilen antrenmanın ilk bölümünde futbolcular gruplar halinde fiziksel çalışma yaptı. Antrenman dar alanda oynanan çift kale maçla sona erdi. Çift kale maçta Prandelli'nin futbolcularından topu yere indirmeleri ve havadan oynamamalarını istemesi dikkati çekti.

Çalışmaya, milli takımlarda bulunun futbolcular katılmadı. Antrenmanı izleyen bir grup öğrenci , çalışma öncesinde futbolculara baklava ikram etti.

Chedjou yeniden doğdu
  

OLCAN VE CHEDJOU'YA ÖZEL GÖREV
Teknik direktör Prandelli, çift kale maçta futbolculardan Olcan Adın ve Aurelien Chedjou'ya özel görev verdi. Çift kale maç sırasında diğer futbolculardan farklı renkte giyinen Olcan, hücumun en ucunda görev aldı. Diğer oyuncular kontrol ve pas yaparken, Olcan ise sadece tek pas yapması dikkati çekti.

Son haftalarda hücuma yaptığı katkıyla dikkati çeken Chedjou, çift kale maçta aynı anda her iki takımın da formasını giydi. Kamerunlu futbolcu, topun durumuna göre bir takımda savunma ağırlıklı oynarken, diğer takımda hücumda yer aldı.

Öte yandan Sabri Sarıoğlu, antrenmandaki hırsıyla dikkati çekti. Deneyimli futbolcu, savunmanın sağında ileri çıkışları ve ortalarıyla beğeni topladı. (AA)

Galatasaray'dan Ümit Karan'a yanıt!