"Aynı şeyi Fenerbahçe için de yaparız"

"Aynı şeyi Fenerbahçe için de yaparız"
"Aynı şeyi Fenerbahçe için de yaparız"
Gaziantepspor Kulübü Başkanı İbrahim Kızıl, Bruma transferiyle ilgili eleştirilere cevap verdi.

Gaziantepspor'da yeniden başkanlığa seçilen İbrahim Kızıl, Galatasaray 'ın Bruma'yı kiralık olarak kulübe göndermesi üzerine ortaya çıkan eleştirilere yanıt verdi. Ortada illegal bir durumun olmadığını belirten Kızıl, diğer kulüplerle de ihtiyaç olması halinde aynı şeyi yapacağını söyledi. İşte Kızıl'ın Beyaz TV'ye yaptığı açıklamalar:

Mancini'den 'etik' göndermesi!


"AYNI ŞEYİ FENERBAHÇE İÇİN DE YAPARIZ"

"Dünden beri bir sürü şey söylüyorlar. Abdullah Kiğılı’nın da futbolcusu sakat olsun benim kontenjanım varsa onun içinde aynı şeyi yaparım. Neticede bu kulüpler Avrupa ’ya gidecekler ve ülkemizi temsil edecekler. Bunun kimseye zarar yok ki. Başka kulübünde sakat oyuncusu varsa ve benim kontenjanım varsa alırım, bunda bir şey yok."

"Hile yapmıyorsun veya kimsenin malını çalmıyorsun, kimsenin hakkını gasp etmiyorsun hiçbir şey yapmıyorsun. İlişkilerimiz iyi ve bizimde ihtiyacımız olan bir veya iki futbolcu var bizde bu arada kendi ihtiyacımız gidereceğiz."

"Fenerbahçe’nin varsa gelsin benim yerim varsa onlardan da alırım, Beşiktaş gelsin onlardan da alırım. Benim için önemli olan bana verecekleri futbolcu."

TFF'den ilginç Bruma açıklaması