Aysal: Ben hiç hapse girmedim

Aysal: Ben hiç hapse girmedim
Aysal: Ben hiç hapse girmedim
Galatasaray Kulübü Başkanı Ünal Aysal'dan, Aziz Yıldırım'a iyi temenniler...

Galatasaray ile Fenerbahçe arasında şike sürecinde esen soğuk rüzgarlar, yönetimlerin ilişkilerine de yansıdı. Son dönemde sert kurumsal açıklamalarla birbirini ağır şekilde suçlayan iki camia, bugünlerde farklı duyguların içinde. Galatasaray alınan kötü sonuçların altından kalkmaya uğraşırken, Fenerbahçe sahada başarılı olmanın gururunu yaşıyor. Ancak Başkan Aziz Yıldırım’ın hapse girmeye hazırlanması nedeniyle Kanarya’nın bir yanı buruk.

Galatasaray'ı karıştıran fotoğraf


Akşam Gazetesi'nde yer alan habere göre; ezeli rakibinin Başkanı hakkında bugüne kadar konuşmaktan imtina eden Ünal Aysal, bir kez daha aynı sorularla muhatap oldu.

BEN HAYATIMDA HİÇ CEZA EVİNE GİRMEDİM

Önceki gün eşi Fani Aysal ve kızı Alin’le birlikte Nişantaşı’nda gezintiye çıkan Aysal’ın etrafını kuşatan gazeteciler, Yıldırım’ın durumu hakkında ne düşündüğünü sordular. Bu konuda konuşmaktan kaçına Başkan Aysal yine de iyi temennilerde bulunmadan edemedi. İşte Aysal’ın, Aziz Yıldırım’ın hapis cezasıyla ilgili yorumu:
"Arkadaşlar lütfen bana bu konuda soru sormayın, gözünüzü seveyim. Bunlar kötü şeyler. Bu konuda Galatasaray camiası olarak bizim konuşmamız, cevap vermemiz çok ayıp olur. Ben hayatımda hiç cezaevine girmedim. Oradaki şartlar nedir bilmiyorum. Allah yardımcısı olsun."

'TFF: 4 - Türk futbolu: 0'