Aysal çok iddialı konuştu

Aysal çok iddialı konuştu
Aysal çok iddialı konuştu
Galatasaray Kulübü Başkanı Ünal Aysal, Şampiyonlar Ligi'nde her takımla başa çıkabilecek güce sahip olduklarını söyledi.

İSTANBUL (AA) - Başkan Ünal Aysal, Chelsea ile eşleşmelerinin ardından NTV Spor 'a yaptığı açıklamada, "Çok güçlü bir rakip, ama hepsi çok güçlüydü. Aralarında bir tercih yapmamıştık. Galatasaray 'ın gücü belli. Herkesle başa çıkabilecek bir gücümüz var. Ben ekibime güveniyorum. İnşallah hayırlı olur" diye konuştu.

Juventus'tan ilginç Trabzon yorumu


Sarı-kırmızılı takımın her gün düzelen ve yükselen bir grafiğinin olduğunu anlatan Aysal, şunları kaydetti:
"Her gün düzelen ve grafiği yükselen bir teknik çalışma var. Takımımız gayet iyi gidiyor. Aldığımız neticeler, bazen şansa bağlı olarak değişebiliyor ama bunlara aldanmamak lazım. Galatasaray'ın çok iyi ve başarılı ikinci devre geçireceğine inanıyorum. Eğer bir devrede 11 puan geri düşerseniz, ikinci devre de bunu kapatabilirsiniz. Bütün ihtimallere açık ve çok zevkli bir Türkiye Ligi olacak."

Ünal Aysal, takım planlamasında her türlü ihtimali düşünerek çalıştıklarını belirterek, almış oldukları tedbirlerde bir değişiklik olmayacağını vurguladı.

Galatasaray'a çılgın oran


"İLGİNÇ KURALAR YAŞIYORUZ"

Galatasaray Kulübü İcra Kurulu Başkanı Lütfi Arıboğan, Galatasaray'ın Şampiyonlar Ligi'ndeki Chealsea, Trabzonspor'un da Avrupa Ligi'ndeki Juventus eşleşmeleriyle ilgili şu değerlendirmede bulundu:
"Bugün Türkiye'yi Avrupa'da temsil eden iki takımımız için ilginç kuralar yaşıyoruz. Biz Chealsea ile eşleştik. Orada geçen sene Real Madrid'in başında Jose Mourinho vardı. Bu sene kendisi Chealsea'nin başında. Ve aynı zamanda Drogba'nın da eski takımı.

UEFA Avrupa Ligi kuralarında da ilginç bir şey oldu. Juventus bizim grubumuzdaydı son maçta biz onları geçmiştik. Şimdi diğer Türk takımı Trabzonspor'la eşleştiler ilginç bir kura oldu. "

Arıboğan, Galatarasay'ın iyi bir kura çektiğini ve kuradan Chealsea çıktığı için memnun olduklarını da dile getirdi.

Drogba'dan Chelsea açıklaması