Aysal, Drogba için rapor bekliyor

Aysal, Drogba için rapor bekliyor
Aysal, Drogba için rapor bekliyor
G.Saray yönetimi, Fildişili yıldızı Didier Drogba konusundaki kararı Mancini'ye bıraktı.

Sarı-Kırmızılılar’ın Didier Drogba’ya teklif yapmadığı haberi gündeme bomba gibi düşerken, yönetimin bu konuda henüz harekete geçmemesinin gerçek nedeninin ise teknik direktör Roberto Mancini olduğu ortaya çıktı.

Fenerbahçe ve Galatasaray'a şartlı izin

İtalyan hocanın, Fildişi Sahilli efsane golcünün kalması yönünde henüz yönetime bir istekte bulunmadığı öğrenildi.

Habertürk'te yer alan habere göre, yönetimin de bu yüzden şu ana kadar nikah tazeleme konusunda hiçbir girişimde bulunmadığı ifade edildi. Mancini’nin istemesi halinde Drogba’yla masaya oturacak olan yönetimi en çok düşündüren konu, yıldız futbolcunun astronomik maliyeti.

Drogba 1.5 yıl için 10 milyon Euro garanti para ve 15 bin Euro maç başı ücrete imza atmıştı. Taraftarların kalmasını çok istemesine rağmen başkan Ünal Aysal’ın maliyetinin de yüksek oluşunun etkisiyle Drogba için harekete geçmeyip, Mancini’nin kararını bekleyeceği bildirildi. 

Galatasaray'da savunma alarmı

MAYIS’I BEKLER Mİ?

Drogba’nın ise yönetimin sözleşme işini ağırdan alması nedeniyle bir hayli rahatsız olduğu öğrenildi. Fildişili oyuncu, menajeriyle görüşerek ABD ’den kendisine talip olan takımlarla temasa geçmesini istedi. Galatasaray’dan iki yıllık teklif bekleyen ancak henüz bu isteğine kavuşamayan ünlü oyuncunun, mayıs ayına kadar sabredip sabretmeyeceği şu an için bir muamma. Drogba’ya eski kulübü Chelsea’den de Mourinho ile birlikte teknik heyette yer alması için teklif geldiği konuşuluyor.

Semih Kaya'yı şaşkına çeviren rakam