Aysal: Fatih Terim'in baskısı ile...

Aysal: Fatih Terim'in baskısı ile...
Aysal: Fatih Terim'in baskısı ile...
Galatasaray Kulübü Başkanı Ünal Aysal, "Galatasaray'daki başarısızlığın nedeni ne federasyon ne de Fatih Terim'dir" diyerek kendisini hedef alan TFF Başkanı Yıldırım Demirören'e imalı bir yanıt verdi.

Galatasaray ’da olağanüstü kongre kararı alan ve başkanlığa aday olmayacağını açıklayan Ünal Aysal ile Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) arasındaki gerilim sürüyor. Aysal'dan, A Haber 'in canlı yayınına katılan ve "Galatasaray'da başarısızlığın nedeni ne federasyon ne de Fatih Terim'dir" diyen TFF Başkanı Yıldırım Demirören'e yanıt gecikmedi.

Demirören'den Galatasaray'a sert tepki!


AMK Spor'a konuşan Galatasaray Başkanı, "Federasyonlardan çektiğimiz sıkıntıları anlatmıştım. Bu da benzer bir sıkıntı. Kendi teknik direktörünün baskısı ile TV programına çıkan birisi için ne diyebilirim ki? Çarşamba günü ayrıntılı bir basın toplantısı düzenleyeceğim ve her şeye cevap vereceğim” dedi.   

Demirören'in canlı yayına Milli Takım Teknik Direktörü Fatih Terim'in baskısı sonucu çıktığını iddia eden Aysal'ın, Çarşamba günü yapacağı basın toplantısında neler söyleyeceği merakla bekleniyor.

Yıldırım Demirören'den Passolig açıklaması