Aysal şaşırttı: Sneijder...

Aysal şaşırttı: Sneijder...
Aysal şaşırttı: Sneijder...
Galatasaray Kulübü Başkanı Ünal Aysal, "Ocak ayında yapılan transferlerin yanlış olduğuna inanıyor musunuz?" sorusuna ilginç bir yanıt verdi

RADİKAL - Sarı-kırmızılı kulüp ile TTNET, Türk Telekom Arena'daki tüm tribünlerde, "GS TTNET WiFi" hizmeti ile futbolseverlere yüksek kapasite ve hızda internet erişimi sağlamak üzere işbirliği anlaşması imzaladı. 'Akıllı Stadyum' olarak adlandırılan projesi kapsamında, 2014-2015 sezonundan 2019-2020 sezonu bitimine kadar GS TTNET WiFi kablosuz internet hizmeti, Arena'da oynanacak maçlarda aktif olacak. Basın tribünü ve localardaki misafirlerin ücretsiz kullanacağı GS TTNET WiFi hizmetinden TTNET aboneleri, internet paketleri dahilindeki hediye WiFi dakikaları ile faydalanabilecek. TTNET abonesi olmayan kullanıcılar da kredi kartları ile ön ödemeli paket satın alabilecek.

'Çilek' iptal, 'çiçek' arıyor!

"SNEIJDER DE OYNAYAMIYORDU"

İmza töreninde konuşan Ünal Aysal, geçtiğimiz sezonun devre arasında yapılan 11 transfer hakkında açıklamalarda bulundu. Eski teknik direktör Mancini'ye destek veren sarı-kırmızılı kulübün bir numarası, Wesley Sneijder örneğiyle ise şaşırttı.

Başkan Aysal, "Her yiğidin bir yoğurt yemesi vardı. Her hocanın da kendi politikası vardır. Mancini iyi bir hocaydı, ama geldiği ilk günlerde yabancı sorunuyla karşılaştı. Bu soruna acele çözüm bulmaya çalıştı. Transferlerin hepsini bize verdiği listeden yaptık. Ocak ayında alınan isimlerden birkaç tanesi başarılı oldu. Diğerleri yeni hocanın sistemine uymadıkları için oynamıyor, kötü oldukları için değil. Başka takımlarda başarılı olabilirler" dedi.

Hollandalı yıldız Snejder'in eski takımı Inter'de forma giyemediğine vurgu yapan Aysal, " Bizim en iyi oyuncumuz Sneijder, Inter'de oynayamıyordu, Diğer oyuncuları da böyle görmek lazım. Yeni hocanın siteminde yeri olmadıkları için oynayamıyorlar. Tahmin ediyorum sorunuza tatmin edici bir cevap verdi. Önümüzdeki günlerde yapılacak transferlere de bu açıdan bakmak lazım. Bu nedenle de son derece dikkatliyiz" ifadelerini kullandı.

'En rahat maçımız Fenerbahçe'