Aysal'a 'Artık çekil' tavsiyesi

Aysal'a 'Artık çekil' tavsiyesi
Aysal'a 'Artık çekil' tavsiyesi
Adaylık konusunda, "Ailemle görüşüp karar vereceğim" diyen Ünal Aysal, yakın çevresinden "Artık çekil" tavsiyesi aldı. Galatasaray Başkanı, ailenin bir hafta içinde kararını açıklayacak.

Ünal Aysal’a, belirleyici olarak ilan ettiği aile meclisinin kararı “Başkanlığa veda et” oldu. 18 Eylül ’de yönetim kurulu ile birlikte görevinden istifa ederek erken seçim kararı alan Ünal Aysal’ın ailesinin tavsiyesi, tekrar aday olmaması yönünde oldu.

ÇOK AÇIK BİR MESAJ

Aysal, seçim karar aldıktan sonra yaptığı açıklamada, “Adaylık şansım yüzde 50” ifadesini kullanıp, “Ailemle görüştükten sonra kesin kararımı vereceğim” demişti.

Engin Baytar'ın isyanı: Benimle mezara gidecek!


AĞIR TOPLAR ‘KAL’ DİYOR

Hürriyet Gazetesi'nin haberine göre; Galatasaray Başkanı, ailesiyle yaptığı birkaç günlük görüş alışverişinde, Galatasaray’a veda etmesi yönünde açık mesajlar aldı. Ailesinin, Aysal’a, artık başkanlık yapmasını istemediğini bildirdiği öğrenildi.

TAVRI MERAK KONUSU

Camianın önde gelen önemli isimleri, “Ünal Aysal bırakamaz, bırakmamalı” derken, yakın çevresinden gelen bu baskıdan sonra Galatasaray Başkanı’nın nasıl bir tavır belirleyeceği merak ediliyor. Edinilen bilgilere göre, Aysal, ailesinin görüşü ve kendi eğilimini, önümüzdeki günlerde ilk olarak yönetim kurulundaki arkadaşlarıyla paylaşacak. Ardından camianın ileri gelenleriyle görüşmeler yaparak durumunu netleştirecek.

BİR HAFTAYA AÇIKLAYACAK

Aysal’ın aday olmama kararını, önemli bir gelişme olmaması halinde bir hafta içinde açıklayabileceği dile getiriliyor.

Galatasaray'a Terim göndermesi!