Aysal'dan derbi öncesi itiraf

Aysal'dan derbi öncesi itiraf
Aysal'dan derbi öncesi itiraf
Galatasaray Kulübü Başkanı Ünal Aysal, Pazar günü oynanacak Beşiktaş derbisini değerlendirdi.

Ünal Aysal, Real Madrid karşısında alınan ağır yenilgi nedeniyle Beşiktaş derbisine psikolojik olarak geriden başlayacaklarını söyledi.

Umut Bulut'tan tarihi gol


Haber 1903'a açıklamalarda bulunan Aysal, " Galatasaray , psikolojik olarak Beşiktaş derbisine geriden başlayacak. Fakat bu psikolojinin oyun kalitesini etkileyeceğini düşünmüyorum. Kaliteli ve dosthane bir karşılaşma olacak. Derbi öncesi tansiyonlar Galatasaray için yüksek gözükse de Pazar gününe kadar sakinleşir. İnşallah dostluk kazanır" dedi.

Siyah-beyazlıların taraftarın 76 bin 100 kapasiteli Atatürk Olimpiyat Stadı'nı tamamen doldurarak rekor kıracak olmasının hatırlatılması üzerine Galatasaray Başkanı, "Taraftar rekoru kırmak Beşiktaş'ın hakkıdır. Böyle bir imkanları var. Buradan ciddi bir de para kazanılacak. Her bilet alana bir tane de bedava bilet verilmesi akıllıca bir hareket. Olimpiyat Stadı'ndaki atmosferin Galatasaray oyuncusundan ziyade Beşiktaş oyuncusu üzerinde bir tansiyon oluşturacaktır. Taraftarın fazla olması Galatasaray takımının üzerinde ciddi bir baskı oluşturmayacaktır" kullandı.

Cimbom derbilerde bir başka

Drogba'dan sevindirici haber