Aysal'dan Devler Ligi itirafı

Aysal'dan Devler Ligi itirafı
Aysal'dan Devler Ligi itirafı
Galatasaray Kulübü Başkanı Ünal Aysal, transfer ve TFF ile ilişkiler konusunda önemli açıklamalar yaptı.

Beyaz TV'ye konuşan Ünal Aysal, Spor Toto Süper Lig ve Şampiyonlar Ligi mücadelesiyle ilgili olarak, " Galatasaray ’ın geçen sene ulaştığı nokta bütün ekipleri heyecanlandırdı. Gördüğüm kadarıyla herkes iyi takviye yaptı. Kulüplerimiz eşit güçler haline geldi. Daha kaliteli, daha heyecanlı bir lig izleyeceğiz. Şu anki kadromuz sakatlık olmazsa yeterli. Şampiyonlar Ligi için değil, ama Türkiye için yeterli kadromuz var. Eğer bu gruptan çıkarsak ara transfer döneminde belki 1-2 takviyeye ihtiyacımız olabilir. Bunu da hocalarımız bize iletirler" ifadelerini kullandı.

Eski Aslan'dan Madrid'e çelme


Transferler için "Önemli olan Galatasaray’a faydası olması" diyen Aysal, "Büyük umutlarla transfer ettiğiniz futbolculardan bazen tam verim alamıyorsunuz. Bugüne kadar seçimlerimizin yüzde 80’i iyi çıktı. Bu yüzden mutluyuz. İnşallah transfere ihtiyacımız olmaz. Ama olursa da yıl başı takviyemiz olabilir" sözleriyle bir anlamda taraftarlara transfer müjdesi verdi.

"İLİŞKİLER TFF’NİN TUTUMUNA BAĞLI"
Galatasaray Başkanı, TFF ile aralarında sorun yaşanıp yaşanmadığı konusunda, "TFF ile kurulan ilişkiler, bundan sonra Galatasaray’a karşı tutum ve politikalarıyla ilgili olacak. Galatasaray, bütün çevresiyle tüm kulüp ve TFF ile olan ilişkilerini en dostane seviyede tutmak ister. Ancak bizim bugüne kadar TFF'den almış olduğumuz yanıt ve destek bunu doğrular nitelikte olmadı. İnşallah önümüzdeki dönemde daha olumlu bir ortam içerisine gireriz" şeklinde konuştu.

Galatasaray'da kılıçlar çekildi: Dedikodu, samimiyetsizlik...

Galatasaray'a 18 milyon 400 bin liralık kaynak!