Aysal'dan iddialı sözler

Aysal'dan iddialı sözler
Aysal'dan iddialı sözler
Galatasaray Kulübü Başkanı Ünal Aysal, yeni sezon öncesi mesaj yayınladı: Avrupa'da Türk futbolundaki bir dirilişin temsilcisi olarak görüldüğümüzü biliyoruz

Aysal'ın mesajı şöyle:
"Öncelikle 22 Haziran'da yapılan seçimle yenilenen yönetimimize üyelerimizin verdiği açık ve güçlü destek için, şahsım ve Yönetim Kurulu üyesi arkadaşlarım adına bir kez daha şükranlarımızı sunarım.
Başarılı bir futbol sezonunu daha geride bıraktık. Mücadele ettiğimiz 3 ulusal kulvardan 2 kupayı müzemize kazandırmanın yanı sıra asıl hedefimiz olan Avrupa 'da Galatasaray 'ın gücünü ve iddiasını yıllar sonra yeniden gösterme fırsatını yakaladık. Vizyon, emek ve Galatasaraylılık ruhunun bir arada olunca nelere kadir olduğunun küçük ama anlamlı bir örneğiydi bu. Şimdi daha zor bir sezon bizi bekliyor. Türkiye 'de her takımın son 2 yılın tartışmasız şampiyonunu yenmek, için sahaya çıkacağı açık. Avrupa'da ise Türk futbolundaki bir dirilişin temsilcisi olarak görüldüğümüzü biliyoruz. Ama özgüvenimiz her zamankinden daha yüksek. En kötü günümüzde bile bize verdiği destekle başarımızda büyük bir rol oynayan taraftarımız sergilediği duruşla dünyaya örnek oldu. Bir takımı tutmanın, onu başarıya ulaştırmanın ve yüceltmenin eşsiz bir örneğini sergilediler. Gücümüze güç kattıklarının bilinciyle en küçüğünden en büyüğüne hepsine minnettarız.
Galatasaray olarak hedeflerimizi büyüttüğümüz yeni dönemde tüm takımlarımıza sakatsız, cezasız, sevgi ve dostluk dolu bir futbol sezonu dilerim." (dha)

Drogba, Hagi'yi tahtından etti!

Aysal'dan Demirören'e; Uğurlu Başkan