Aysal'dan Mancini'ye öğütler

Aysal'dan Mancini'ye öğütler
Aysal'dan Mancini'ye öğütler
Başkan Aysal ve yöneticiler, Roberto Mancini'ye 'balans ayarı' yaptı.

Yönetim İtalyan hocadan hem çözüm istedi hem formülü sundu; Muslera’yı oynat. Defansa takviye yapalım. Takımın içinde sorunlar var, bunu çöz. Takım niye formsuz acilen araştır.

Galatasaray içeriden yıkıldı


Akşam Gazetesi'nde yer alan habere göre; Real Madrid deplasmanında özellikle ikinci yarıda oynanan kötü futbol Başkan Ünal Aysal ve yöneticileri endişelendirdi. 25 Eylül ’de göreve getirilen Mancini’nin zamana ihtiyacı olduğunu kabul eden Aysal, takımdaki gidişattan ise memnun olmadığını belirtti. Yöneticileri ile telefon trafiği yapan ve acil önlemler alınması gerektiğini belirten Başkan Aysal, İtalyan hocanın sorunları hemen çözmesi gerektiğini savundu. Şubat ayına kadar süre isteyen Mancini’ye destek ise tam.

YERLİLER YABANCILARA KÜS MÜ?

Türkiye ’de herkes teknik direktör. Eleştiriler normal ancak hatalar da var” görüşündeki Aysal ve ekibi, “Mancini, kariyerini ve başarılarını ispat etmiş bir teknik adam. Ona inanıyoruz. Her şey bitmiş değil. Mancini’ye desteğimiz tamdır. Galatasaray’ı bu darboğazdan çıkacaktır” şeklinde umutlarını tazeledi. Ancak son günlerde kabuğuna çekilen Aysal’ın, özellikle takımdaki kopukluk, iletişim bozuklukları, yerli ve yabancı oyuncuar arasındaki sorunların çözümü için adım atılmasını istediği öğrenildi.

Amrabat gemileri yaktı


OYUNCULAR YÜZDE 100’LERİNİ VEREMİYOR

Yönetim, “Takımdaki tecrübeli oyuncular birlikte bir toplantı yapsınlar. Sorunu aralarında bulsunlar ve çözsünler. Gerekirse biz de devreye girelim” fikrinde birleşti. Aysal ve yöneticiler, “Bu takımın kalitesi belli. Yeter ki oyuncularımız yürekleri ortaya koysunlar. Kimse yüzde 100’ünü vermiyor. Defanstaki arızalar apaçık ortada” görüşünde.

SİZİ HİÇ TANIYAMADIM

Bernabeu'daki 4-1’lik hüsran sonrasında soyunma odasında Mancini sert bir rüzgâr gibi esti. İtalyan hoca, takıma kısa bir konuşma yaparken sitemlerini iletti: Sizi tanıyamadım. İkinci yarıdaki haliniz neydi öyle. Yakışmadı.

Olympiakos-Galatasaray maçında yumruklar konuştu