Aysal'dan Selçuk'a: Kenetlenin

Aysal'dan Selçuk'a: Kenetlenin
Aysal'dan Selçuk'a: Kenetlenin
Galatasaray'da Kulüp Başkanı Ünal Aysal, Florya Metin Oktay Tesisleri'ne giderek, sarı-kırmızılı futbolcular ve teknik heyet ile görüştü.

İSTANBUL - Geçtiğimiz hafta olağanüstü seçim kararı alan Ünal Aysal, bu kararın ardından futbol takımının deplasmanda Balıkesirspor'a 2-0 yenilmesiyle büyük bir şok yaşadı.

Prandelli'nin istifası cebinde!


Süper Lig'in ilk 3 haftasında tek maç kazanabilen sarı-kırmızılı ekibin, yeni teknik direktör Cesare Prandelli ile seçim sürecinden daha fazla olumsuz etkilenmemesini isteyen Başkan Aysal, İtalyan teknik adama destek verdi. Prandelli'ye seçimden hangi sonuç çıkarsa çıksın Galatasaray 'da sürekliliğin esas olduğunu bildirerek, sadece takıma odaklanmasını ve yanlarında olmaya devam edeceğini söyledi.

Galatasaray Başkanı, antrenman sonrası ise kaptan Selçuk İnan ile görüştü ve "Sen tecrüben ve kalitenle her türlü baskıyı, zorluğu aşacak bir oyuncusun. Takımı bir an önce toparlayın ve arkadaşlarınızla birbirinize kenetlenin. Merak etmeyin Galatasaray ne başkansız, ne yönetimsiz kalır. Cesaretinizi toplayın" uyarısında bulundu. Kadir ÇETİNÇALI (DHA)

Galatasaray'da acı gerçek!