Aysal'dan Yıldırım'a yanıt

Aysal'dan Yıldırım'a yanıt
Aysal'dan Yıldırım'a yanıt
Galatasaray Başkanı Ünal Aysal, Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın "Sarı-kırmızıyı hiç sevmem" sözlerine yanıt verdi.

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'ın Azerbaycan'daki hazırlık maçında söylediği "Ben sarı-kırmızıyı hiç sevmem" sözlerine karşılık olarak Ünal Aysal, "Biz spora hizmet eden bütün kulüplerin renklerine saygılıyız ve onları seviyoruz. O Fenerbahçe'nin düşüncesi. Bu da benim düşüncem" şeklinde konuştu.

UEFA'dan G.Saray ve F.Bahçe'ye dev gelir


Sabah Gazetesi'ne konuşan Aysal, Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman'ın "Bizim stat isteğimiz için Genel Kurul'a gitmemiz gerekir dediler, Madonna konseri için de mi Genel Kurul'a gittiler" şeklindeki sözlerine ise şu cevabı verdi:
"Sayın Fikret Orman, stat için böyle bir teklifte bulundu. Ben de bu konuyu hukukçularımıza sordum. Onlar da Genel Kurul'dan onay almam gerektiğini söylediler. Bu durumu Sayın Orman'a ilettim ve bana 'Artık gerek yok' cevabını verdi. Şimdi neden bu yönde açıklamalar yaptı, anlamadım."

Bu sezon 10 numaralı formayı giyecek olan Wesley Sneijder'den çok şey beklediklerini dile getiren Galatasaray Başkanı, "Sneijder hem yerini hem formasını buldu. Bu sene tüm beklentileri karşılayacağına ve çok iyi bir performans sergileyeceğine inanıyorum" dedi.

Albert Riera'nın 11 numaralı formayı Didier Drogba'ya vermemesi hakkında ise Aysal, "Biz buna karışamayız. Buna sadece teknik heyetimiz müdahale edebilir. Onlar nasıl uygun görüyorsa öyle olur" ifadelerini kullandı.

Bu gerilimi durduracak yok mu?

Ünal Aysal'dan ilginç cevap