Aysal'ı topa tuttu, milli takıma alındı

Aysal'ı topa tuttu, milli takıma alındı
Aysal'ı topa tuttu, milli takıma alındı
Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, milli takımlardaki yenilemeyi başlattı. Vedat İnceefe de planlamanın içine dahil edildi.

Galatasaray yönetiminin teknik direktör Fatih Terim'in görevine son vermesinin ardından yaptığı açıklamalarla Başkan Ünal Aysal'a yönelik ağır ifadelerde bulunan Vedat İnceefe, Terim tarafından milli takımlara alındı.

Galatasaray'dan Alex açıklaması


Sporx.com'un haberine göre; Türkiye Futbol Direktörü olduktan sonra alt yapıda kaleci antrenörlerinin tümünün görevine son veren, bir çok teknik adamla yollarını ayıran Terim, yeniden yapılandıracağı alt yaş milli takımları konusunda alımlara başladı.

Terim'in bu kadroları yeniden yapılandırma konusunda ilk getirdiği isimler eski futbolcularından Vedat İnceefe ile Ali Yavaş'ın oğlu Kerem Yavaş oldu.

İşte Vedat İnceefe'nin, sosyal medya üzerinden isim vermeden Ünal Aysal'ı hedef aldığı Ekim 2013 tarihli açıklaması:
"Üç adam türünden nefret ederim. Adam gibi adamın arkasında konuşup, yüz yüze geldiğinde kuyruğunu sıkıştırıp bir yerlerine sokmaya çalışan adamdan, genç kalmak için botoks yaptıran ve yaptırdığı halde bir b.ka benzemeyen adamdan ve ilerleyen yaşına rağmen pilates yapıp 20 yaşındaki adamlarla aşık atmaya çalışan bir yerleri kadayıf olmuş adamdan...:)"

'Ruhumuzu ortaya koyalım yeter'