Aysal'ın beklediği telefon gelmedi

Aysal'ın beklediği telefon gelmedi
Aysal'ın beklediği telefon gelmedi
Galatasaray Basın Sözcüsü Şükrü Ergün, Başkan Aysal'ın dün akşam saatlerine kadar Terim'den telefon beklediğini söyledi.

İSTANBUL (AA) - Şükrü Ergün, Ünal Aysal'ın dün öğlen saatlerinde yaptığı ve "Fatih Terim'le oturup konuşarak bu sorunu halledecekleri" yönündeki açıklamasıyla ilgili olarak, bu görüşmenin olmadığını belirtti.

Galatasaray'da Denizli sürprizi


Başkan Aysal'ın görüşme isteği olduğunu aktaran Ergün, "Maalesef bu görüşme mümkün olmadı. Başkanımız akşam saatlerine kadar Fatih Terim'den telefon bekledi ancak bu telefon gelmedi" şeklinde konuştu.

"YENİ TEKNİK ADAM ARAYIŞLARINA BAŞLADIK"

Şükrü Ergün, Fatih Terim'le yolların ayrılmasıyla birlikte bu konunun gündemlerinden düştüğünü ve hızlı bir şekilde yeni teknik adam arayışlarına başladıklarını aktardı.

Yönetim kurulunun oybirliğiyle Fatih Terim'le devam etmeme kararı aldığını vurgulayan Ergün, "Kulüp gündemimizde artık bu konu yok. Önümüze bakıyoruz. Yeni hoca arayışındayız. Fatih Terim'le yollarımızı ayırdık ve konu gündemimizden düştü" diye konuştu.

Terim'den ilk açıklama geldi


"GALATASARAY HOCASIZ KALMAZ"

Galatasaray Futbol Takımı'nın yeni teknik direktörünü belirlemek için yoğun bir şekilde çalıştıklarını dile getiren Ergün, "En kısa zamanda sonuca varacağız. Elimizden geleni yapıyoruz. Galatasaray takımı hocasız kalmayacaktır" ifadelerini kullandı.

Ergün, Fatih Terim'le devam etmeme kararı almalarına karşın, yardımcılarıyla ilgili bir tasarrufları ise olmadığını belirtti.

Fatih Terim'in gözyaşları