Aysal'ın Selçuk İnan kararı

Aysal'ın Selçuk İnan kararı
Aysal'ın Selçuk İnan kararı
Sarı-kırmızılı yönetim, Selçuk İnan'ın oyundan çıkarken, kaptanlık bandını ve formasını çıkarmasını tartışacak.

Galatasaray 'a transfer olduğu günden bu yana sportmen tavırları ile takdir edilen Selçuk İnan'ın, Fenerbahçe maçında yaptığı hareket birçok yöneticiyi üzdü. Ancak yönetim kurulu, milli futbolcuya ceza verilmesini doğru bulmuyor.

Son iki şampiyonlukta büyük payı olduğu düşünülen Selçuk'un, TT Arena'da taraftarlar tarafından protesto edilmesinin haksızlık olduğunu düşünenlerin sayısı çoğunlukta. Bu konuda son kararı Başkan Ünal Aysal verecek. Özel olarak kaptan Selçuk İnan ile görüşecek oaln Aysal'ın, bu konuyu tatlıya bağlayacağı öğrenildi.

Başkan Ünal Aysal'ın, taraftar ile Selçuk İnan arasında yaşanan bu gerginliği sona erdirmek için harekete geçeceği bildirildi. Çünkü derbi sonrası sosyal medyada Galatasaraylı taraftarlar adeta ikiye bölünmüş ve formasını çıkaran Selçuk İnan'ın takımdan uzaklaştırılmasını isteyen görüşler ortaya atılmıştı.

SAHA KAPANMASINA SAVUNMA

Galatasaray Yönetimi, derbide küfür edilmesi ve meşale yakılması yüzünden Türk Telekom Arena'nın kapatılmaması için geniş bir savunma hazırlayacak. Yönetim, "Her derbide görülen gerginlik tekrar etti. Bazı oyuncuların tahriki yüzünden kısa aralıklarla küfür duyuldu. Ancak sahaya hiçbir yabancı madde atılmadı" savunmasında bulunacak. Kadir ÇETİNÇALI (DHA)