Aziz Yıldırım: Adam gibi top oynayın!

Aziz Yıldırım: Adam gibi top oynayın!
Aziz Yıldırım: Adam gibi top oynayın!
Fenerbahçe'de Başkan Aziz Yıldırım, alınan kötü sonuçların ardından futbolculara patladı: Sabahtan akşama kadar sizin paralarınızı ödemek için çalışıyorum çabalıyorum. Sahada topa bile koşmuyorsunuz. Bundan sonra adam gibi oynayın...

"Beyler bu ne ruhsuzluk, bu nasıl futbol ..." Aziz Yıldırım, Eskişehirspor maçı sonrası soluğu aldığı Samandıra'da Fenerbahçeli futbolculara yaptığı yapıcı konuşmaya işte bu sözlerle başladı.

Aziz Yıldırım hakkında hapis istemi


Akşam Gazetesi'nde yer alan habere göre; "Öncelikle şunu bilin” diye devam eden sarı-lacivertli kulübün 1 numarası, “İsmail hoca sorumlu, ben yetkiliyim” dedi ve “Herkes gider İsmail hoca kalır. Buna göre hareket edin” sözleriyle Fenerbahçe’deki yeni dönemle ilgili ilk ipuçlarını verdi. Yıldırım’a bu sözleri, Eskişehir Süper Lig tarihinin koşu rekorunu kırarken, Fenerbahçeli futbolcuların elleri bellerinde topu ayaklarına beklemesi söyletti.

GÖZÜNÜZÜN YAŞINA BAKMAM

Sarı-lacivertli futbolcuların sahada savaşmaması, kaçak dövüşmesi, Fenerbahçe Başkanı’nın tepkisi çekerken, Yıldırım “Bu saatten sonra hiçbirinizin gözünün yaşına bakmam” diyerek, yeni süreçte Fenerbahçeli oyunculardan armanın hakkını vermelerini istedi. Başkan Yıldırım, “4. yıldız için her şeyi yaparım, yapıyorum da. Ama sizler, topa ayağınızı bile sokmuyorsunuz. Ben sabahtan akşama kadar çalışıyorum, çabalıyorum. Niye? Sizin paralarınızı ödemek için” diye konuştu.

MÜCADELEM 1 MİLYON ÜYE İÇİN

Başkan, sözlerine “Bütün mücadelem 1 milyon üye için. Yüzlerce insanla görüyorum, herkesin elini sıkıyorum. Sizler ne yapıyorsunuz? Sahada topa bile koşmuyorsunuz” diye devam etti. Başkan Aziz Yıldırım’ın, Samandıra çıkarmasındaki yapıcı konuşmasını bitirdiği cümle ise “Bundan sonra adam gibi oynayın” oldu. Yıldırım’ın bu sözlerinin ardından Balıkesir maçıyla birlikte Fenerbahçe’de yeni bir dönem başlıyor. Fenerbahçeli futbolcuların Yıldırım’ın uyarıları doğrultusunda topa ayaklarını uzatması bekleniyor.

Fenerbahçe hem kaybetti hem zarar etti!