Aziz Yıldırım: Artık bırakın!

Aziz Yıldırım: Artık bırakın!
Aziz Yıldırım: Artık bırakın!
Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'ın, İzlanda yenilgisi sonrası Emre Belözoğlu ve Volkan Demirel'e, Milli Takım'ı bırakmalarını teklif ettiği ancak olumsuz görüş aldığı öğrenildi.

Felipe Melo ile ilgili sözlerinin ardından ceza alan Volkan Demirel, devamında İzlanda ile oynanan maçın aday kadrosuna çağrılmamıştı. Volkan’ın davet edilmemesi sarı-lacivertli taraftarın tepkisini çekmişti. Bu olayların devamında Başkan Aziz Yıldırım, hem Volkan hem de milli takım kadrosunda bulunan Emre Belözoğlu ile özel bir görüşme yaptı.

Aziz Yıldırım'a şok protesto: Diktatör istifa!


Milliyet'ten Senad Ok'un haberine göre; sarı-lacivertli kulübün 1 numarası, artık iki futbolcunun da yaşlarının ilerlediğini ifade ederek, yerlerini daha genç isimlere bırakmalarının zamanının geldiğini belirtti. Yıldırım'ın bu gerginliğin daha da büyümesinden çekindiği, bu yüzden böyle bir teklif sunduğu kaydedildi. Ancak iki isim de Başkan’ın bu görüşüne katılmadı ve milli formayı giymek istediklerini ifade ettiler.

Kaleci Volkan, daha sonra Milli Takım aday kadrosuna çağrılırken, Emre Belözoğlu ise sakatlığı sebebiyle son maçın kadrosuna alınmadı.

Fenerbahçe'den Volkan Demirel açıklaması