Aziz Yıldırım başkanlığı bırakacak mı?

Aziz Yıldırım başkanlığı bırakacak mı?
Aziz Yıldırım başkanlığı bırakacak mı?
13. Ağır Ceza Mahkemesi'nin 9 Ekim Cuma günü vereceği karara kilitlenen Fenerbahçe camiasında, aynı zamanda "Mahkeme lehimize de aleyhimize de sonuçlansa görevi bırakacağım" diyen Başkan Aziz Yıldırım'ın tavrı merak ediliyor.

İSTANBUL - 3 Temmuz süreciyle ilgili yeniden yargılama davasında savcı, mütalaasında, Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım ile Asbaşkanlar İlhan Ekşioğlu ve Şekip Mosturoğlu için önceki hükümlerin iptalini ve beraat talep etti. Şimdi gözler 13. Ağır Ceza Mahkemesi'nin 9 Ekim Cuma günü vereceği karara çevrildi.

Pereira-Van Persie krizi sürüyor!

"MAHKEMENİN BİTTİĞİ GÜN GENEL KURUL KARARI ALACAĞIM"

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, mahkemenin bittiği gün genel kurul kararı alacağını söylemişti.

Sarı-lacivertli kulübün 1 numarası, 27 Mayıs'ta düzenlediği basın toplantısında şöyle konuşmuştu:
"Mahkeme olumsuz yönde karar verirse Fenerbahçe yönetiminden istifa ederim. Bu lekeyi Fenerbahçe'ye taşıtmam. Mahkemenin bittiği güne kadar başkanlık yapacağım. Mahkeme lehimize sonuçlansa da aleyhimize sonuçlansa da bırakacağım. Mahkemenin bittiği gün genel kurul kararı alacağım."

"HESAPLAŞMA ZAMANI"

"Mahkeme olumlu karar verirse Avrupa 'da ve Türkiye 'de tüm hesaplaşmalarımızı yapacağız" diyen Aziz Yıldırım, tek bir amacının olduğunu ve hem kulüp hem de yöneticiler üzerindeki atılı ithamları temizleyeceğini söylemişti.

Mahkemeden sonra kongre kararı alacağını belirten Yıldırım'ın, bir süre daha başkanlık yapması ve kendi ifadesine göre hesaplaşmasını bitirmesi bekleniyor. Uğur DEMİRKIRDI (DHA)

Fenerbahçe'den 210 milyon Euro'luk tazminat davası!