Aziz Yıldırım böyle motive etti

Aziz Yıldırım böyle motive etti
Aziz Yıldırım böyle motive etti
"Kadın ve erkek voleybolcularımızı bizi çok mutlu etti. Futbol takımından da aynı başarıyı bekliyorum. Şu ana kadar çok iyi gittiniz, aynı ciddiyetle gidin."

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, voleyboldaki çifte Avrupa şampiyonluğunun ardından gözünü futbola çevirdi. Filedeki başarı ile coşan Yıldırım, mutluluğunu "Gurur duyuyoruz" açıklaması ile dile getirmişti. 7X24 Fenerbahçe ile yatıp kalkan Yıldırım, voleybolun ardından dün futbol takımının Bursaspor maçı öncesi son idmanını izledi ve takıma moral verdi.

Aziz Yıldırım: Bizim saklımız yok


ŞU ANA DEK ÇOK İYİ GELDİNİZ

Sabah Gazetesi'nde yer alan habere göre; Aziz Yıldırım, futbolcular ile espriler eşliğinde şakalaşırken sıcak mesajlar verdi ve beklentisini şu sözlerle anlattı:
"Şu ana kadar çok iyi geldiniz. Aynı ciddiyetle devam edin. Bakın, voleybolcularımız bizi çok mutlu etti. Aynı mutluluğu futbol takımından da bekliyorum. Bunun devam etmesi için size düşüyor. Aynı ciddiyetle iyinize yapmayı sürdürün."

ÖNCE GALATASARAY DEĞİL BURSASPOR

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Yıldırım, bugünkü Bursaspor maçının da çok önemli olduğunu belirtti. Timsahlar'ı yenmesi halinde puan farkını Galatasaray ile 13'e çıkartacak olan sarı-lacivertli takımın patronu, "Biliyorum haftaya derbi var. Galatasaray maçı önemli. Ancak önce Bursaspor maçı. Önceliğimiz Bursa maçı olmalı. Galatasaray değil" diyerek ciddiyet istedi.

Bursaspor'un Fenerbahçe kadrosu