Aziz Yıldırım: Bu futbol yakışmadı

Aziz Yıldırım: Bu futbol yakışmadı
Aziz Yıldırım: Bu futbol yakışmadı
Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, "Kartal istifa etti" iddiasıyla ilgili, "Allah aşkına hocanın ne hatası var? O elinden geleni yaptı, sahada görevini yapmayanlar konuşulmalı. Bir tek Emenike bir şeyler yapmaya çalıştı, o da yalnız kaldı" dedi.

Fenerbahçe , çok kritik maçta Ankara 'da Gençlerbirliği'ne 2-1 yenilince Başkan Aziz Yıldırım, kötü futbola kahroldu. Bu yenilginin üzerine Ankara'dan dönerken sosyal medyada "İsmail Kartal istifa etti" dedikoduları yayıldı. Bu iddiaya Aziz Yıldırım'dan yanıt geldi.

Fenerbahçe o tweeti yeniden yayınladı!

"BİR TEK EMENİKE ÇABALADI"

Akşam Gazetesi'nden Alaattin Metin'e konuşan sarı-lacivertli kulübün 1 numarası, "Öyle şey mi olur? Sahada futbolcular oynamazsa hoca ne yapsın, Allah aşkına hocanın ne hatası var? O elinden geleni yaptı. Burada sahada görevini yapmayanlar konuşulmalı. Bir tek Emenike sahada bir şeyler yapmaya çalıştı, o da yalnız kaldı. Şampiyonluğa oynayan takımın böyle futbol oynamaya hakkı yok. Bizim futbolcularımıza, bu futbol yakışmadı, hoş da olmadı" dedi.

"ONLARIN DERBİLERİ ÇOK"

Aziz Yıldırım, 22 Mart Pazar günü oynanacak Beşiktaş derbisi hakkında ise "Beşiktaş'ı yenip tekrar şampiyonluk yarışında oluruz. Ama bundan sonra puan kaybetmeye hiç tahammülümüz yok. Her maçı kazanmak zorundayız. Rakiplerimiz puan kaybedebilir. Daha Beşiktaş ve Galatasaray 'ın kendi aralarında ve Trabzonspor'la maçları var. Bizim derbiler bitti" ifadelerini kullandı.

Fenerbahçe'de sakat oyuncuların durumu