Aziz Yıldırım derbide totem yaptı

Aziz Yıldırım derbide totem yaptı
Aziz Yıldırım derbide totem yaptı
TKBL Play-Off Final serisi dördüncü maçında Fenerbahçe, konuk ettiği Galatasaray'ı 71-65 mağlup etti. İlk yarı sonunda Fenerbahçe'nin soyunma odasına mağlup gitmesiyle birlikte Aziz Yıldırım'la Mahmut Uslu devre arasında totem yaparak oturdukları koltukları değiştirdi.

TKBL Play-Off final serisinin 4. maçında Fenerbahçe , Galatasaray Odeabank'ı 71-65 mağlup ederek, seride durumu 2-2'ye getirdi. Nefesleri kesen derbide Aziz Yıldırım'la Mahmut Uslu devre arasında totem yaparak oturdukları koltukları değiştirdi. Maçın stresi ile ilk yarı sonu stresten ceketi çıkarın Yıldırım'ın maç sırasında tırnağını yediği de görüldü. 
 
Aziz Yıldırım çıldırdı

Son çeyreğe 50-49 Galatasaray üstünlüğüyle girilen kızlar derbisinde Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Türkiye Basketbol Federasyonu Genel Sekreteri Ali Özsoy'a büyük tepki gösterdi. 
Karşılaşmanın hakeminin kararlarını hatalı bulan Yıldırım, ayağa kalkarak sinirli şekilde bağırırken, taraftarlar da Aziz Yıldırım lehine büyük sevgi gösterilerinde bulundu. Özsoy ise Yıldırım ve taraftarın tepkisi karşısında sessiz kaldı. Aziz Yıldırım'ın bu tepkisinde Galatasaray'ın dün maçın hakemine olan tepkisinin yattığı öğrenildi.

Yıldırım: Raporuna yaz 
AZİZ Yıldırım'ın alınan galibiyete rağmen hakem Emin Moğulkoç'a olan tepkisi bitmedi. Mücadele sonunda Yıldırım hedef aldığı Moğulkoç'a 'Bunları da raporuna yaz' diyerek sert tepki gösterdi. Genel sekreter Mahmut Uslu da maç sonu soluğu Ali Özsoy'un yanında aldı ve 'Bu böyle gitmez' diyerek veryansın etti.  (Hürriyet)