Aziz Yıldırım, Emenike için noktayı koydu

Aziz Yıldırım, Emenike için noktayı koydu
Aziz Yıldırım, Emenike için noktayı koydu
Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, Beşiktaş derbisinde taraftarın tepkisine kızıp saha ortasında formasını çıkaran ve oyundan çıkmak isteyen Emmanuel Emenike'ye sahip çıktı.

Kulüp işleri için Ankara 'da olan Aziz Yıldırım, "Gündemimizde sadece Çaykur Rizespor maçı var. Emenike bizim oyuncumuzdur ve kimse ipini çekemez. Aynı şeyi daha önce Bruno Alves için de yapmışlardı amla kimseye fırsat vermeyiz" ifadelerini kullandı.

Emenike'yi soyunma odasından kovdular!

Habertürk'ün haberine göre; sarı-lacivertli kulübün 1 nuamrası, dün izinsiz olarak apar topar Türkiye 'den ayrılıp Milano'ya gittiği iddia edilen Nijeryalı golcünün şu anda Londra'da olduğunu belirtti.

Aziz Yıldırım, şu sözleri ile Emenike olayına son noktayı koydu:
"Emenike izinli gününde bizden izin alarak gitti. 'Bir daha bu formayı giyemez. Takımdan gönderilecek' gibi dedikodular Fenerbahçe 'yi karıştırmak için çıkarılıyor. Ancak kimsenin buna gücünün yetmeyeceğini bir kez daha vurguluyorum. Fenerbahçe'nin değerleri hakkında Fenerbahçelilerden başka kimse karar veremez. Şu anda hiçbir sorunumuz yok. Bizim tek düşüncemiz kalan maçlarımızı kazanıp sezonu şampiyon olarak kapatmak."

Fenerbahçe-Beşiktaş maçı yeniden oynanacak mı?