Aziz Yıldırım, Emenike için noktayı koydu

Aziz Yıldırım, Emenike için noktayı koydu
Aziz Yıldırım, Emenike için noktayı koydu
Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, Beşiktaş derbisinde taraftarın tepkisine kızıp saha ortasında formasını çıkaran ve oyundan çıkmak isteyen Emmanuel Emenike'ye sahip çıktı.

Kulüp işleri için Ankara 'da olan Aziz Yıldırım, "Gündemimizde sadece Çaykur Rizespor maçı var. Emenike bizim oyuncumuzdur ve kimse ipini çekemez. Aynı şeyi daha önce Bruno Alves için de yapmışlardı amla kimseye fırsat vermeyiz" ifadelerini kullandı.

Emenike'yi soyunma odasından kovdular!

Habertürk'ün haberine göre; sarı-lacivertli kulübün 1 nuamrası, dün izinsiz olarak apar topar Türkiye 'den ayrılıp Milano'ya gittiği iddia edilen Nijeryalı golcünün şu anda Londra'da olduğunu belirtti.

Aziz Yıldırım, şu sözleri ile Emenike olayına son noktayı koydu:
"Emenike izinli gününde bizden izin alarak gitti. 'Bir daha bu formayı giyemez. Takımdan gönderilecek' gibi dedikodular Fenerbahçe 'yi karıştırmak için çıkarılıyor. Ancak kimsenin buna gücünün yetmeyeceğini bir kez daha vurguluyorum. Fenerbahçe'nin değerleri hakkında Fenerbahçelilerden başka kimse karar veremez. Şu anda hiçbir sorunumuz yok. Bizim tek düşüncemiz kalan maçlarımızı kazanıp sezonu şampiyon olarak kapatmak."

Fenerbahçe-Beşiktaş maçı yeniden oynanacak mı?


  http://www.radikal.com.tr/132034013203402

  YORUMLAR
  (2 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Sahada kafasına göre.. - kaşınan adam

  Sahada kafasına göre takılan ve taraftarı kötü oyun ve kaçırdığı gollerle çileden çıkaran Emenikeneye neden bu kadar şans tanındığı anlaşılmış oldu.Sayın Başkan belki Emenikeyi iyi fiyata satmak için bu kadar şans veriyorsunuz ama taraftarı çileden çıkaran Emenike gibi bu gidişle sizde çileden çıkaracaksınız.

  Ortalığı karıştıran Emenike... - citizen

  Emenike oyundan çıkmasaydı., Webo'nun asistiyle golü atan Sow yerinde Emenike denilen ne yaptığı anlaşılmaz, saygısız topçu olsaydı., BJK derbisi sonucu sence ne olurdu bay başkan...Eğer bugüne kadar 100 de yüz gollük pozisyonlarda kaçırdıklarının yarısını değil dörtte birini golle sonuçlandırsaydı bugün FB nin puan cetvelindeki yeri ne olurdu bay başkan...? anlamsız yere sahiplenmeyi bırak şu adamı. Kimsenin FB yi karıştırmak gibi bir amacı yok ama bu adam sahaya her çıkışında., her gol kaçırışında karışıyor işte birşeyler...