Aziz Yıldırım fenalaştı

Aziz Yıldırım fenalaştı
Aziz Yıldırım fenalaştı
Soğuk algınlığına yakalanan Aziz Yıldırım'ın tansiyonu büyük 8, küçük 4'e kadar düştü.

Süper Lig'de tansiyonu en yüksek eşleşmelerden biri olan Fenerbahçe -Trabzonspor maçı öncesi en çok merak edilen konuların başında sarı-lacivertli kulübün Başkanı Aziz Yıldırım ile bordo-mavili kulübün Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu'nun karşı karşıya gelip gelmeyeceğiydi.

Fenerbahçe'den Alves'e izin yok

Günlerce bu konu konuşuldu. Karadeniz ekibinin başkanının Şükrü Saracoğlu Stadı'ndaki karşılaşmayı izlemeye geleceğini açıklamasının ardından, Başkan Aziz Yıldırım'ın nasıl bir tavır takınacağı gündeme geldi. Çeşitli senaryolar üretildi.

DİVAN KURULU'NA DA GİTMEDİ

Sabah Gazetesi'nde yer alan habere göre; Başkan Aziz Yıldırım, mevsim değişimi ile birlikte havaların soğumasının ardından İstanbul 'da insanları yatağa düşüren gribe yakalandı. Yıldırım, bu nedenle çok büyük önem verdiği Cumartesi günkü Yüksek Divan Kurulu toplantısına da katılamadı. Fenerbahçe Başkanı, soğuk algınlığını üzerinden atamadığı için dünkü Trabzonspor maçına da gelemedi.

Yıldırım'ın bu sırada büyük bir hayati tehlike atlattığı öne sürüldü. İddialara göre Aziz Yıldırım'ın tansiyonu büyük 8, küçük 4'e kadar düştü. Banyo yaparken fenalaşan Yıldırım, doktorların müdahalesinin ardından antibiyotik tedavisine başladı.

Selçuk: 'Sen ne ayaksın' dedi