Aziz Yıldırım görevinin başında

Fenerbahçe yönetimi 2004'deki olağan kongreye kadar devam kararı aldı.
Haber: YUSUF DURSUN / Arşivi

İSTANBUL - Fenerbahçe yönetimi 2004'deki olağan kongreye kadar devam kararı aldı. Asbaşkan Atilla Kıyat, "Fenerbahçe Yönetimi, başkanı ve yöneticileriyle birlikte herhangi bir değişiklik yapmaksızın, 2004'deki olağan kongreye kadar görevine devam edecektir. Bu yönetimin ortak kararıdır. Eğer yönetime talip olanlar çıkar, olağanüstü kongreye gitmek isterse, o zaman kongreyi toplarız. Yönetime talip çıkmadıkça, görevi sürdüreceğiz" şeklinde konuştu.
Kıyat, yönetimde herhangi sorun olmadığını vurgulayarak, "Bütün yöneticilerimiz görevinin başında. Yönetimde herhangi bir konuda huzursuzluk yok. Hepimiz sadece Fenerbahçe'nin çıkarlarını düşünüyoruz" dedi. Kıyat, transfer konusunu da gelecek haftadaki olağan toplantıda ele alacaklarını belirterek, "Sadettin Saran transfer çalışmalarıyla ilgili detaylı bir rapor hazırlayacak ve yeni sezonda neler yapacağımızı konuşacağız" diyerek sözlerini noktaladı.
Bu arada, Fenerbahçe, listesinde yer alan Arsenal'in Nijeryalı futbolcusu Kanu'dan olumlu yanıt aldı. Sezon sonunda İngiliz ekibiyle sözleşmesi sona erecek Kanu, Okocha aracılığıyla kulüp hakkında bilgi alırken, öneriye Arsenal'de yedek kaldığı için sıcak baktığı belirtildi.