Aziz Yıldırım: Hapis bile yatarım ama...

Aziz Yıldırım: Hapis bile yatarım ama...
Aziz Yıldırım: Hapis bile yatarım ama...
Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, "Gaziantepspor maçının dolu tribünlere oynanmasını istiyorum" dedi. Harekete geçen yöneticiler, Passolig'le kulübün belirlediği şartlar çerçevesinde anlaşmaya vardı.

Dün Fenerbahçe Kürek Şubesi kayıkhanesinin 100. kuruluş yılı kutlandı. Konuşulan en önemli konu, Fenerbahçe-Gaziantepspor maçına taraftarların biletle girip giremeyeceğiydi. Başkan Aziz Yıldırım, “Bu maça taraftar gelecek” diyordu. Yöneticiler, şunu söyledi; “Başkanım, bu maça taraftar alırsak cezası var.” Yıldırım, 'Cezayı öderiz' dedi. “Ama başkanım E-bilete geçilmezse hukuki müeyyideler var" karşılığı gelince Başkan, “Bu işi bir an önce çözün. Gerekirse, bir daha hapis bile yatarım. Ama bu maça taraftar girecek” diye konuştu.

Fenerbahçe yeni bir kulüp kurdu


BİR SAAT İÇERiSiNDE ÇÖZÜLDÜ

Hürriyet Gazetesi'nden Ahmet Ercanlar'ın haberine göre; yönetim kurulu üyeleri ve profesyonel yöneticileri, telefon trafiğine başladı. Önce Passolig yetkilileri arandı. İmza işinin çözümü için hemen çağrıldılar. Aziz Yıldırım’ın isteği üzerine önce icra kurulu başkanı Hasan Hakkı Yılmaz etkinlikten ayrıldı. Ardından Mahmut Uslu buluşma yerine gitti. Yıldırım’ın talimatının yerine getirilmesi için her şey yapılacaktı. Bu sırada Başkan Yıldırım’ın yanına gidip; “Sayın Yıldırım, taraftar maça girebilecek mi?" dedik. Bize şu yanıtı verdi; "Bir saat içinde resmi siteden gerekli açıklamayı yapacağız."

Bunun üzerine TFF’yi aradık ve şu cevabı aldık; "Büyük ihtimalle Fenerbahçe taraftarı maçı izleyecek. Ya geçici kart ya da başka bir çözümle maçı izlemelerini sağlayacağız."

Bugün yapılacak son görüşmelerin ardından sarı-lacivertli taraftarların maça girmesinin sağlanması bekleniyor.

FENERBAHÇE'NİN 3 ŞARTI VARDI

Kart ücreti 8 lira olacak.
Kulüp herhangi bir para almayacak.
Kart, kredi kartı olarak kullanılmayacak.

Diego'ya 10 numara formül!