Aziz Yıldırım herkesi kırdı geçirdi

Aziz Yıldırım herkesi kırdı geçirdi
Aziz Yıldırım herkesi kırdı geçirdi
Fenerbahçe'nin bayramlaşma törenine Aziz Yıldırım'ın esprileri damga vurdu.

Fenerbahçe 'de dün yapılan geleneksel bayramlaşma töreninde Başkan Aziz Yıldırım’ın esprileri herkesi güldürdü.

Aziz Yıldırım'ın keyfi yerinde

Hürriyet Gazetesi'nden Süleyman Arat'ın haberine göre; Salona girdiği andan itibaren çevresine neşe saçan Yıldırım herkese takıldı. Fotoğraflarını çeken basın mensuplarına, “Aman göbeğim görünmesin, göbeğimi traşlayın” diyen Yıldırım, Yüksek Divan Kurulu Başkanı Yüksel Günay’ın yanına oturduğunda ise bombayı patlattı. Bir televizyon programına bağlanarak, “Ben Aziz Yıldırım’ın yerinde olsam yeniden başkanlığa aday olmam” diyen Günay’ın sözlerine gönderme yapan Yıldırım, “Bak Yüksel Başkan havalar çok kötü. Akşam çayını iç, dışarı çıkma, erkenden yat, sakın televizyonlara da bağlanma” dedi.

‘İSTİFA DEMEZSENİZ FOTOĞRAF ÇEKTİRİRİM’

Kendisi ile fotoğraf çektirmek isteyen Cadde adlı taraftar grubuna göz kırparak, “Tamam çektirelim ama bir şartla. Tribünde bana ‘İstifa’ diye bağırmayacaksınız” esprisini yapan Yıldırım’ın şakalarından voleybolcular da payını aldı. Başkan, kadın takımının başarılı oyuncusu Eda Erdem Dündar’a “Eda yaşlanıyorsun bak, ona göre. İyi çalışman lazım. Hem sürekli saçlarınla oynuyorsun. Topla şunları da rahat et” diye takıldı. Ardından da erkek takımı kaptanı Arslan Ekşi’ye dönerek “Yata yata yanakların şişmiş. Şu sakallarını da kes. Nerede bunun hocası” ifadelerini kullandı. Yıldırım ayrıca voleybolculara, “Marshall nasıl? Bir sorun olursa hemen bana haber verin, kulağını çekerim” diye seslendi.

"Yıldırım'ın aday olmaması için..."


GÜNAY: BAŞKAN İSTERSE ADAY OLUR

Fenerbahçe Kulübü Yüksek Divan Kurulu Başkanı Yüksel Günay, basın mensuplarına yaptığı açıklamada, “Sayın Başkan ile henüz konuşmadım.

Aziz Yıldırım’ın kongrede aday olmaması için hiçbir neden yok. Olması için de yok. Başka aday çıkar mı, bilemem” ifadelerini kullandı. Günay ayrıca, genel sekreter Talat Yılmaz’ın yönetimi eleştiren açıklamalarının yakışık olmadığını da sözlerine ekledi.

Gökhan Gönül yarıda bıraktı