Aziz Yıldırım: Korkanlar diğerleri!

Aziz Yıldırım: Korkanlar diğerleri!
Aziz Yıldırım: Korkanlar diğerleri!
Başkan Aziz Yıldırım, futbolcularla yaptığı konuşmada, "Korkmayın, korkanlar diğerleri. Gaziantep'i yenin, kendi işinizi kolaylaştırın" dedi.

Fenerbahçe 'de Başkan Aziz Yıldırım’dan futbolculara moral takviyesi geldi. Zorlu Gaziantepspor deplasmanı öncesinde Başkan Yıldırım, dün yine Samandıra Can Bartu Tesisleri’ndeydi.

Fenerbahçe'den Caner'e müthiş teklif


Başkan ile birlikte Başkan Vekili Abdullah Kiğılı, asbaşkanlar Turhan Şahin ve yönetim kurulu üyesi Metin Doğan da Samandıra’ya gelerek idmanı izlediler. Çalışma öncesinde Aziz Yıldırım ve yöneticiler, teknik heyet ve futbolcularla bir araya gelerek moral takviyesi yaptı.

Aziz Yıldırım, Gaziantepspor maçının önemine dikkat çekip Galatasaray derbisine kadar kayıp istemediğini net bir şekilde ortaya koydu. Teknik heyet ve futbolculara hitaben bir konuşma yapan Başkan Yıldırım, “Herkes gereğini yapsın. Ben de gereğini yapacağım. Başarınızın karşılığını alacaksınız. Gaziantep en önemli deplasman. Arkasından Bursaspor maçı var. İki maçtan 6 puan almalıyız. Hepinize güveniyorum. Ben ve camianın sizlere olan inancı tam. Sizler de bu ülkenin en iyi oyuncularısınız. Korkmayın, korkanlar diğerleri. İşinize yoğunlaşın, yardımlaşın gerisi kolay. Gaziantep’te zevkle izleyeceğimiz bir maç olacağından eminim. Kendi işinizi kolaylaştırın” ifadelerini kullandı. (Habertürk)

Emenike antrenmana çıkmadı