Aziz Yıldırım noktayı koydu

Aziz Yıldırım noktayı koydu
Aziz Yıldırım noktayı koydu
Fenerbahçe'de gündem; sezon sonunda mukavelesi sona erecek olan Caner Erkin...

Egemen Korkmaz, Gökhan Gönül, hatta oynamadan para kazanan Joseph Yobo ve Michal Kadlec'in aldığı rakamların 2.2 ile 2.5 milyon euro arasında değiştiğini bilen Caner Erkin, yıllık 800 bin dolar olan garanti ücretini bu seviyeye yükseltmek istiyor.

Caner Erkin kalacak mı? İlk kez konuştu


Sarı-lacivetli oyuncu, sezon sonuna kadar bekleyip sözleşme yenileme görüşmelerini Mayıs ayında yapmayı planlıyordu. Ancak medyada Fenerbahçe yöneticileri, milli oyuncunun moralini yükseltmek için sözleşme yenileme görüşmelerini devre arasında başlatma kararı aldı.

"KAFANI SÖZLEŞMEYE TAKMA"

Başkan Aziz Yıldırım'ın, kulübe çağırarak görüştüğü genç futbolcuya "Sen rahat ol. Böyle oynamaya devam et, hakkını mutlaka alırsın. İmzanı sezon sonuna bırakmayacağım. Kafanı mukavele konusuna takma. İkinci devre başlasın mukavele yenileyeceğiz. Senin performansın şartları belirleyecek" ifadelerini kullandığı iddia edildi.

Henüz resmi teklif almayan Caner Erkin'in de, Fenerbahçe ile görüşmeden başka teklifleri değerlendirmeyeceği ve sarı-lacivertli takımdan ayrılmayı kesinlikle düşünmediği ifade edildi. (DHA)

Fenerbahçe'den Yargıtay'a başvuru