Aziz Yıldırım serveti reddetti

Aziz Yıldırım serveti reddetti
Aziz Yıldırım serveti reddetti
Salih Uçan'ın Lazio maçlarındaki performansı Roma'nın listesinde yer alması için yetti. İtalyanlar 10 milyon euro verdi, ancak Aziz Yıldırım 30 milyon TL'yi geri çevirdi.

Geçtiğimiz sezon Aykut Kocaman yönetimindeki Fenerbahçe ile 26 maça çıktı. Milli Takım'ın tüm kategorilerinde forma şansı buldu, en çok konuşulan oyuncularından oldu: Salih Uçan...

Fenerbahçe'yi isyan ettiren karar


Fanatik Gazetesi'nin haberine göre; 20 yaşındaki futbolcu, Ersun Yanal’ın takımın başına geçmesinden sonra formayı unuttu. Ligde yalnızca 128 dakika oynayan Salih, kulübeye mahkum kaldı. Buna rağmen Salih’in geçtiğimiz sezonki performansı İtalyanlar’ın aklında kaldı. Roma, genç oyuncuyu Fenerbahçe’nin geçtiğimiz sezon UEFA Avrupa Ligi çeyrek final maçlarında Lazio’ya karşı gösterdiği performansın ardından listesine aldı.

İtalyan ekibi, Salih için 10 milyon euro verdi. Çizme basını da, Roma’nın Salih’te ısrarcı olduğunu yazarken, Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım ise tavrını net bir şekilde ortaya koydu. Bu futbolcunun satılmasına karşı çıkan Yıldırım, İtalyanlar’a olumsuz yanıt verdi.

Yıldırım “Hayır” dedi, ama Salih’in ikinci yarıda da forma şansı az gibi görünüyor. Çünkü Yanal, ideal 11’in dışına çıkmak zorunda kaldığında Selçuk ve Topuz gibi takımın tecrübeli isimlerini tercih ediyor.

Caner Erkin sessizliğini bozdu