Aziz Yıldırım: Siz kimsiniz?

Aziz Yıldırım: Siz kimsiniz?
Aziz Yıldırım: Siz kimsiniz?
Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, basında çıkan haberler üzerine oldukça sert açıklamalarda bulundu.

RADİKAL - Ezeli rakipler Beşiktaş ile Fenerbahçe arasında Atatürk Olimpiyat Stadı'nda oynanacak zorlu maç öncesi basın mensuplarının karşısına geçen Aziz Yıldırım, Sportif Direktör Giuliano Terraneo tarafından kendisine yasak konduğu iddiasına yanıt verirken, teknik direktör Vitor Pereira'nın performansını sezon sonunda değerlendireceklerini söyledi.

Arjen Robben ile Fenerbahçe mahkemelik oluyor

"YALAN HABERLER AZAP VERİYOR"

Sarı-lacivertli kulübün 1 numarası, "Başkan istediğini alır, istediğini gönderir. Yönetimin işe aldığı kişiler, yönetime yasak koyamaz! Yönetimin parar verdiği adam beni nasıl içeri sokmaz? Öyle bir şey olur mu? Kulağından tuttuğum gibi atarım. Fenerbahçe Yönetimi'nin karar vermediği hiçbir şeyi Terraneo değil kimse yapamaz. Böyle şeyler yanlış ve ayıp şeyler. Biz söyleriz, biz uygularız ve biz yaptırırız... Hepinizi ikaz ediyorum. Samandıra'ya gidecek miyiz? Gideriz... Buna ne Terraneo, ne bir başkası karışamaz. Benim maaşlı çalışanım mı buna karar verecek? Siz kimsiniz konuşuyorsunuz? Karalama operasyonu yapıyorsunuz. Biz bilmiyoruz, 20 yaşındaki editör çocuklar biliyor. Oturuyorsunuz 3 kişi masa başına, kafanıza göre uyduruyorsunuz bir şeyler. Azap veriyor artık bu yalan haberler. Van Persie dürüstçe çıktı 'Yedek kalmaktan rahatsızım' dedi. Hoca da kendisiyle konuştu ve 'Burada kararları ben veririm' dedi. Vay efendim kıyameti kopardınız 1 haftadır. Akşam bir bakayım dedim bizim kadro belli. O ağır, bu hızlı. Yahu size ne? O zaman parayı da size vereyim transferi de yapın" dedi.

Aziz Yıldırım, "Hocadan neden memnun olmayayım? Hoca ne yapmış yani? Parasını alıyor mu? Alıyor. Hocadan sıkıntısı olan sizsiniz. Sezon sonu bakarız; şampiyon olunduysa başarılıdır, olunmadıysa başarısızdır. Sezon içinde inişler çıkışlar olabilir. Maçlar kazanılır, kaybedilir. Önemli olan sezonu nerede tamamladığımız. Bizim kriterimiz budur. Pereira çalışıyor. Adam ne yapsın, koşuyor uğraşıyor. Zamanı var daha" ifadelerini kullandı.

Fenerbahçe Başkanı, "Bundan sonra muhabirler de FB Yandex'ten 50 arama yapacak. Yoksa tesislere almayacağım" sözleriyle basın mensuplarına takıldı.

Bilic'ten olay sözler: Fenerbahçe...