Aziz Yıldırım sordu, Yanal cevapladı

Aziz Yıldırım sordu, Yanal cevapladı
Aziz Yıldırım sordu, Yanal cevapladı
Fenerbahçe Teknik Direktörü Ersun Yanal, Şükrü Saracoğlu Stadı 1907 Tribünü'nde düzenlenen törenle sözleşmesini uzattı.

Kulüp CEO'su Hasan Hakkı Yılmaz, Ersun Yanal ile iki yıllık sözleşme imzalandığını duyurdu. Tecrübeli teknik adamın yıllık ücretinin 1 milyon 750 bin dolar olacağı duyuruldu.

Fenerbahçe'ye Diego müjdesi

YANAL'DAN 4. YILDIZ İDDİASI

İmza töreninde konuşan Yanal, ""Bu ailenin içinde olmak, bu ailede çalışmak benim için önemli bir ayrıcalık" dedi.

Şampiyon bitirdikleri bir sezonun ardından daha zorlu bir sezona başlayacaklarını anlatan Yanal, gelecek sezon da şampiyon olarak 4. yıldızı takacaklarını iddia ederek, şu ifadeleri kullandı:
"Elde ettiğimiz başarıyı önümüzdeki sezonlara da taşımak ve bu başarıları kalıcı hale getirmek hepimizin hedefi. Bu hedeflerin içinde olduğum için öncelikle ailenin başkanına ve yönetim kuruluna bana güvendikleri için teşekkür ediyorum. Tekrar şampiyon olacağımıza inanıyorum. Şampiyonluğumuzun anlamını hepimiz çok iyi biliyoruz. Bundan sonra zorlu bir süreç başlayacak çünkü 4. yıldızı takacağız."

Fenerbahçe'den Soma'ya destek


AZİZ YILDIRIM'DAN DIEGO SORUSU

İmza töreninde izleyiciler arasında ön tarafta sandalyede oturan Başkan Aziz Yıldırım, Ersun Yanal'a bir basın mensubu gibi soru sordu. "Henüz Ersun Yanal ile anlaşılmamasına rağmen Diego Ribas ile ilgli çalışmalar yapıldığı iddia ediliyor. Bu konudaki yorumunuz nedir?" sorusuna tecrübeli çalıştırıcı, "Başkan fikrimi sordu. Böyle bir 10 numaraya ihtiyacımız var. Çok hızlı bir şekilde görüşmeler başladı. Başkan 'Hızlı bir şekilde sonuçlandırmalıyız' dedi. Her şey planlanmıştı. Transfer konusunda raporumuzu verdik" yanıtını verdi.Yanal'ın boş mukaveleye imza attığını vurgulayan Aziz Yıldırım, "Sözleşmesi ayın 31'inde bitecekti. Buna rağmen yanlış haberler yapıldı. Ersun Yanal ile futbolcuların arasında  problem yok. Hepimizde sorunlar olabilir. Bu sorunları aile içinde çözdük. (Eto'o Fenerbahçe'ye gelirse ne yapar?) diye yorum yapıyorsunuz. Fenerbahçe'nin Eto'o'ya ihtiyacı var mı? Bizi taraftarımıza karşı zor durumda bırakıyorsunuz. Çok fazla transfere ihtiyacımız yok. Hocanın verdiği bir liste var. 1-2 transfer yaparak transferi kapatacağız" ifadelerini kullandı.  

Arda'ya Fenerbahçe'den özel doktor