Aziz Yıldırım: Suçlu Şenes Erzik'tir

Aziz Yıldırım: Suçlu Şenes Erzik'tir
Aziz Yıldırım: Suçlu Şenes Erzik'tir
Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, Fenerbahçe Fatih Şubesi'nin Cemile Sultan Korusu'nda düzenlediği 'Hedef 1 Milyon Üye' organizasyonunda gündeme dair çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Türkiye'yi sarsan terör olaylarından, YÖK'ten izni çıkan Fenerbahçe Üniversitesi'ne kadar birçok konuya değinen Aziz Yıldırım, Hırvat hakem Ivan Bebek'in damgasını vurduğu Braga maçı hakkında da konuştu.

En önemli noktanın tüm Türkiye olarak birlik ve beraberlik sergilemek olduğunu vurgulayan Fenerbahçe Başkanı, bugün UEFA'da Türkiye'yi temsil eden isimlerin 3 Temmuz kumpasının aktörlerinden olduğunu söyledi.

3 Temmuz'dan önce UEFA'da en güçlü lobinin Fenerbahçe'de olduğunu dile getiren Aziz Yıldırım, kumpastan sonra gelinen duruma dikkat çekti ve "3 Temmuz, Tür Sporunu yok etmeye çalıştı" dedi. Başkan Yıldırım, "Suçlu Şenes Erzik'tir, Türk futbolunun haklarını savunamamıştır. Bana dokunmayan yılan bin yıl yaşasın zihniyeti... Bizler dik durmasaydık, sizler bize inanmasaydınız bizler bugünlere gelebilir miydik?" ifadelerini kullandı. Uğur DEMİRKIRDI (DHA)