Aziz Yıldırım: Telefonlarım dinleniyor

Önceki gün atv'de yayımlanan 'Santra' programına katılan Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Sivasspor maçının sonunda, taraftarın, "Yönetim bu takım senin eserin" şeklindeki...

İSTANBUL - Önceki gün atv'de yayımlanan 'Santra' programına katılan Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Sivasspor maçının sonunda, taraftarın, "Yönetim bu takım senin eserin" şeklindeki tezahüratlarına, "Bu takım benim ve arkadaşlarımın eseri. Biz yaptık bu takımı. Ne sorumluluk varsa benimdir, benden sonra arkadaşlarımındır. Yönetimin eseri diyorlar, kabul ediyorum" şeklinde yanıt verdi. Yıldırım, "Burnunuz büyüdü" eleştirisine, "Burnumuz büyümedi. Biz kendimizi kimseden ayırıp ayrı bir noktaya koymadık" yorumunda bulunurken Fenerbahçe'nin 165 milyon YTL'lik bütçesi olduğunu ve yaptıkları çalışmalarla her geçen gün büyüdüğünü anlattı ve kulübün 562 çalışanı olduğunu söyledi.
Telefonlarının dinlendiğini söyleyen başkan, bunun birilerine servis yapmak amacıyla yapılabileceğini düşündüğünü ifade ederken "Daha önce yaptığım bazı görüşmeler bana ifade edildi" dedi. Yıldırım, Federasyon Başkanı Haluk Ulusoy da dahil olmak üzere Galatasaray ve Beşiktaş başkanlarıyla organize edilecek televizyon programında bir araya gelebileceğini belirtti. (Spor Servisi)