Aziz Yıldırım veda etti

Aziz Yıldırım veda etti
Aziz Yıldırım veda etti
Beşiktaş derbisi hazırlıklarını sürdüren Fenerbahçe'de Başkan Aziz Yıldırım, Samandıra'da futbolculara bir konuşma yaptı. Derbi maçta başarılar dileyen Yıldırım, "Hakkınızı helal edin" dedi.

Aziz Yıldırım, bu sabah yönetici İlhan Ekşioğlu ile birlikte futbol takımının Samandıra'da gerçekleştirdiği antrenmana gitti. Futbolcularla bir araya gelen Fenerbahçe Başkanı, derbi maçla ilgili inancını dile getirirken, oyuncuların da bunan inanmasını istedi.

Aziz Yıldırım: Gider yatarım


Derbinin iyi futbolla kazanılmasını isteyen Başkan Yıldırım'ın, "Hakkınızı helal edin" şeklindeki sözleri ise bir veda olarak yorumlandı.

Takım kaptanı Emre Belözoğlu, Aziz Yıldırım ile futbolcuların buluşması için "Baba ve Oğulları bir arada" ifadesini kullandı.

F.Bahçe ve Trabzon'a bir maç ceza


KADLEC: KUPAYI BAŞKANA GETİRİP EN BÜYÜK HEDİYEYİ VERECEĞİZ

Sarı-lacivertli futbolcular, Başkan Aziz Yıldırım'ın kendilerini ziyaret etmesi sonrası morallendi.

Michael Kadlec, Aziz Yıldırım'ın takıma yaptığı konuşma hakkında, "Başkanımızı idmanda görmek benim için büyük bir zevk. Antalyaspor maçında beni tebrik etmesi oldukça mutlu etti. Galibiyet alıyorsak takım halinde alıyoruz. Şampiyonluğu başkanımıza hediye etmek için sonuna kadar çalışıyoruz. Kupayı O'na getirip en büyük hediyeyi vereceğiz" dedi.

Beşiktaş derbisi ile ilgili ise Kadlec, "Zor bir maç olacağının hepimiz bilincindeyiz. Hepimiz hatırlıyoruz ki Kadiköy'de oynanılan ilk maç oldukça çekişmeli olmuştu. Deplasmandaki ilk hedefimiz kazanmak. Artık bu işi bitirmek istiyoruz. O nedenle zor bir maç olacak elimizden geleni yapacağız" şeklinde konuştu. Uğur Demirkırdı (DHA)

'Fenerbahçe şampiyonluğu hak etti'