'Aziz Yıldırım zarar veriyor'

Denizlispor'un Sivasspor'dan transfer ettiği Musa Kuş, Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın Türk futboluna zarar verdiğini öne sürdü. Kocaeli kampında bir yerel televizyon kanalına konuşan 28 yaşındaki oyuncu...

KOCAELİ - Denizlispor'un Sivasspor'dan transfer ettiği Musa Kuş, Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın Türk futboluna zarar verdiğini öne sürdü. Kocaeli kampında bir yerel televizyon kanalına konuşan 28 yaşındaki oyuncu, Roberto Carlos'un da Türk futboluna katkıda bulunamayacağını ileri sürerek, "Roberto Carlos bu saatten sonra Fenerbahçe'ye ne verebilir? Sadece ismi var. Ayrıca başkan Aziz Yıldırım da Türk futboluna zarar veriyor. Denizlispor'un üzerinde oyunlar oynadı. Geçen sezon Sivasspor'da forma giymeme rağmen Denizlispor'u düşürmek için elinden geleni yaptığını şahsen biliyorum. Ayrıca Fenerbahçe'de para kaynağının bir süre sonra tükeneceğini düşünüyorum" dedi.
'Yeniden 2. Lig'e düşecekler'
Süper Lig'in yeni takımları Oftaşspor, Kasımpaşa ve İstanbul BB'yi de eleştiren Musa Kuş şöyle devam etti: "Bu takımlar Süper Lig'i hak etmediler. Onlar yüzünden lig çetin geçmeyecek. Nitekim sezon sonunda da yeniden 2. Lig'e düşecekler. Elimde olsa bu takımları çıkarmazdım, çünkü Türk futboluna maddi ve manevi olarak hiçbir şey veremezler. En önemlisi seyircileri yok."