Aziz Yıldırım'a Arda Turan şoku!

Aziz Yıldırım'a Arda Turan şoku!
Aziz Yıldırım'a Arda Turan şoku!
Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'ın, Arda Turan'a sarı-lacivertli formayı giydirme arzusunun, milli futbolcu ve ailesinin engeline takıldığı ileri sürüldü. Milli futbolcunun babası Adnan Turan'ın, Yıldırım'ın teklifini, "Oğlumla beraber biz artık Galatasaray ile özdeşleştik. Bu iş olmaz" cevabını verdiği belirtildi.

Şampiyonlar Ligi için iddialı bir kadro kurmayı hedefleyen Aziz Yıldırım’ın, milli futbolcu Arda Turan’a transfer teklifinde bulunduğu iddia edildi. Ancak sarı-lacivertli kulübün 1 numarasının, sürpriz teklife ret yanıtı aldığı öğrenildi.

Volkan Demirel'e uyarı: Sakalı kes, sakin ol!

Zaman Gazetesi'nde yer alan habere göre; deneyimli futbol adamının karşısına engel olarak yetenekli yıldızın babası Adnan Turan çıktı. Arda’nın babasının, teklif karşısında “Oğlumla beraber artık Galatasaray ile özdeşleştik. Bu iş olmaz" cevabını verdiği ifade edildi.

İspanya’da başarılı bir sezonu geride bırakan ve henüz Türkiye ’ye dönmeyi düşünmeyen ünlü futbolcunun da, Yıldırım’ın teklifini kibarca geri çevirdiği kaydedildi. Sarı-lacivertli yöneticilerin de bu transfere sıcak bakmadığı konuşuluyor. Galatasaray’ın şampiyonluğunu kutlamak için İstanbul ’a gelen Arda’ya taraftarların tepki göstereceğinden çekinen yöneticilerin Yıldırım’a başka yıldızlara yönelmesi doğrultusunda fikir verdiği belirtildi.

ARDA'NIN YERİNE KRASIC!

Sözleşmesinde 41 milyon Euro serbest kalma maddesi olan ‘El Turco’ lakaplı oyuncunun, bu mali şartlar altında transferinin zor olduğunun altı çizildi. Atletico Madrid’in 10 numarasını sevdiğini her fırsatta dile getiren Yıldırım, geçmişte de ünlü futbolcuya teklifte bulunmuştu. En son Aykut Kocaman döneminde Arda’ya sarı-lacivertli formayı giydirmek isteyen Yıldırım, oyuncuyla prensip anlaşmasına varmasına rağmen Kocaman’ın vetosu yüzünden bu transfer gerçekleşmemişti. 50 yaşındaki teknik adam ısrarla Milos Krasic’i istediğini belirterek Sırp yıldızı aldırmıştı. Krasic, performansıyla büyük hayal kırıklığı oluşturdu. Kocaman’ın takımdan gönderilmesinde de başkanla yaşadığı bu fikir ayrılığının etkili olduğu da belirtilmişti.

Yılmaz Vural: 50 bin kişi orgazm olur!