Aziz Yıldırım'a kötü haber

Aziz Yıldırım'a kötü haber
Aziz Yıldırım'a kötü haber
Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın, yönetim kurulu listesinde görmek istediği Nihat Özdemir kararını verdi.

Fenerbahçe Kulübü'nün seçimli olağanüstü genel kuruluna üç gün kala, Başkan Aziz Yıldırım'ın, Ali Koç ile birlikte yönetimde başkan vekili görmek istediği Nihat Özdemir'den net bir yanıt geldi.Sabah Gazetesi'nde yer alan habere göe; Sarı-lacivertli kulübün şike sürecinde başkan vekilliği görevini yürüten Özdemir, "Yüreğim de, oyum da Aziz beyden yana. Ancak yönetime girmeyi düşünmüyorum" diye konuştu.

Aziz Yıldırım'ın 3 Kasım'da yapılacak genel kurulda tekrar başkanlığa seçileceğine kesin gözüyle baktığını belirten Özdemir, "Kişisel olarak bir sürpriz olacağını sanmıyorum. Aziz Yıldırım yeni ekibiyle yola devam eder. Bu seçime siyasetin müdahalesi olduğu yolundaki görüşlere ise katılmıyorum. Benim böyle bir gözlemim yok. Tek dileğim demokratik ve saygı sınırları içinde bir seçim yapılması" ifadelerini kullandı.

Öte yandan Ankara'da olağanüstü seçimli genel kurulda oy kullanma hakkı olan 860 delegenin bulunduğu, ancak bunların tamamının seçime gelme ihtimalinin olmadığı bildirildi.

ANKARA'DAN DESTEĞE DEVAM

Geçmişte Fenerbahçe yönetimlerinde görev yapmış olan Serhat Çeçen, Mithat Yenigün, Nihat Özbağı gibi ağır topların da pazar günü yapılacak genel kurulda Aziz Yıldırım'ı desteklemeye devam edecekleri kaydedildi.

4 bin oy cepte