Aziz Yıldırım'dan Aysal'a yanıt

Aziz Yıldırım'dan Aysal'a yanıt
Aziz Yıldırım'dan Aysal'a yanıt
Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, kendisi için 'Uzlaşmacı değil' diyen Galatasaray Kulübü Başkanı Ünal Aysal'a cevap verdi.

Aziz Yıldırım, Habertürk Gazetesi'nden Meriç Müldür'e verdiği röportajda, Ünal Aysal'ın kendisi hakkındaki sözlerine de değindi.

Volkan: Artık sindiremiyorum

"BENİ AVRUPA'YA ŞİKEYET EDENLERLE..."

Galatasaray Başkanı Ünal Aysal, “Aziz Bey uzlaşmacı değil” dedi. Galatasaray ile uzlaşır mısınız? sorusuna Yıldırım'ın yanıtı şöyle:
"Beni Avrupa’ya şikayet edenlerle ya da “Bu yangın üfleyerek sönmez” diyenlerle uzlaşmamı beklemek nasıl bir hayal ürünüdür? Gece yarıları açıklama yapıp Fenerbahçe ’yi karalayanlara cevap vermek uzlaşmazlıksa, kimse benden bunlarla uzlaşmamı beklemesin."

Olay iddia: Kural hatası

"ÜNAL AYSAL'A TAVSİYEM..."

"Fenerbahçe’nin hakkında verilecek her türlü kararı gaipten haber alıp kamuoyuna servis edenlerle uzlaşmam bekleniyorsa kimse boşuna beklemesin. Her önemli Avrupa maçımızdan ya da UEFA’daki davalarımızdan önce çıkıp Fenerbahçe hakkında yorum yapanlarla uzlaşma yapmam bekleniyorsa, kimse benden bunu beklemesin. Kendisine yegane tavsiyem önce Fenerbahçe ismini kullanırken ya da kullanmasına izin verirken çok dikkatli olmasıdır. Bu taleplerimin hiçbirinin şahsımla ilgisi yoktur. Fenerbahçe’ye duyduğu saygıyı kamuoyu önünde korkmadan ve taraftar popülizminden çekinmeden gösterebilecek yüreğe sahip Galatasaray başkanları ile kurduğum dostluklar ortadadır ve tüm kamuoyunun malumudur. Kaldı ki adalet için birlikte yürüdüğümüz Galatasaray taraftarını tüm bunlardan ayrı tutuyorum."

Fenerbahçe patladı: Gereğini yapın!