Aziz Yıldırım'dan bu kadar korkmayın kardeşim!

Aziz Yıldırım'dan bu kadar korkmayın kardeşim!
Aziz Yıldırım'dan bu kadar korkmayın kardeşim!
Fenerbahçe'nin eski kaptanlarından Ümit Özat sarı-lacivertli kulübün kendisiyle ilgili yayınladığı bildiriye çok sert yanıt verdi: Aziz Yıldırım'dan bu kadar korkmayın kardeşim!

Radikal.com.tr - Ümit Özat, Beyaz Futbol programında kendisine yapılan açıklama için Fenerbahçe 'ye yanıt verdi.

Sarı Lacivertli kulübün bildirisine kızan Özat, başkan Aziz Yıldırım'a göndermelerde bulundu. Ümit Özat teknik direktör Ersun Yanal'la telefonda konuştuğunu, bunun yalan olmadığını söylerken ancak "ortalıkta bir yalan olduğunu" kaydetti...

İşte Özat'ın açıklamalarından satır başları...

- Değil Fenerbahçe başkanı kim olursa olsun haksıza, sonuna kadar giderim. Ama Fenerbahçe Kulübü'nden bahsetmiyorum, ben ekmeğini yediğim kulübe saygısızlık yapmam.

- Ben, Ersun Yanal'ı sıkıntılı gördüğümü söyledim telefonda. Yanımızda da ortak bir arkadaş vardı.

- O kulüpte Aziz Yıldırım'dan habersiz tuvalete gidilmez. O söylemeden bu açıklama yapılmaz. Muhtemelen o da Ersun Yanal'a sordu o da 'konuşmadım' dedi. O zaman Ersun Yanal yalan söylüyor. Bu kadar korkmayın kardeşim... 


Fenerbahçe konuyla ilgili dün şu açıklamayı yapmıştı: 
Teknik Direktörümüz Ersun Yanal’ın, eski bir Fenerbahçe kaptanıyla telefonda görüştüğü ve kendisi ile sıkıntılarını paylaştığı ayrıntılarını içeren haber doğru değildir. Gerçek dışı bu haberlerin dikkate alınmamasını, kamuoyundan rica ederiz.