Aziz Yıldırım'dan Cübbeli Ahmet sorusuna ilginç yanıt

Aziz Yıldırım'dan Cübbeli Ahmet sorusuna ilginç yanıt
Aziz Yıldırım'dan Cübbeli Ahmet sorusuna ilginç yanıt
Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, "Cübbeli Ahmet Hoca ile hala görüşüyor musunuz?" sorusuna "Evet" yanıtını verirken, "Hatta arayım" dedikten sonra ezanı duyunca "Şimdi namaz kılıyordur" ifadelerini kullandı.

Aziz Yıldırım , dün Samandıra’da basın mensuplarının sorularını yanıtlarken oldukça neşeliydi. Sarı-lacivertli kulübün 1 numarası, toplantının ardından basın mensupları ile sohbetini sürdürdü.

Aziz Yıldırım: Özgür Yankaya bir daha bizim maça gelirse o stattan çıkamaz

"HOCA ŞİMDİ NAMAZ KILIYORDUR"

Hürriyet Gazetesi'nden Ahmet Ercanlar'ın haberine göre; bir gazeteciin "Cübbeli Ahmet Hoca ile hala görüşüyor musunuz?" sorusuna "Evet" yanıtını veren Aziz Yıldırım, "Hatta durun bir arayayım kendisini" dedi ve cebinden telefonunu çıkarttı. Ancak daha sonra okunan ezan aklına gelen Fenerbahçe Başkanı, "Yok. Şimdi aramayayım. Hoca şimdi namaz kılıyordur. Ben kendisini daha sonra ararım" ifadelerini kullandı.

Yıldırım, 3 Temmuz süreci nedeniyle hapishanede olduğu dönemde, Cübbeli Ahmet ile hastane revirinde yanyana yataklarda kalmıştı.

"SIKILDIM, İÇERİ GİRDİM"

Maçlarda yaptığı totemlerle ilgili soruya ise zaman zaman bu totemleri yaptığını belirten Yıldırım, Akhisar Belediyespor karşılaşmasında ise içeriye girmesinin bir totem olmadığını vurguladı. Yıldırım, "Sıkıldım ve içeri girdim. Totem olsun diye yapmadım" şeklinde konuştu.

Mahkemeden Aziz Yıldırım'a: Bir sonraki celseye gelmezse...