Aziz Yıldırım'dan Erman Toroğlu'na...

Aziz Yıldırım'dan Erman Toroğlu'na...
Aziz Yıldırım'dan Erman Toroğlu'na...
Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, TRT 3'te yayınlanan 'Futbol Arenası' programında Erman Toroğlu'nun görüşlerini merak ettiği iddiasını gece yarısı yapılan açıklama ile yalanladı.

Sarı-lacivertli kulübün resmi internet sitesinden yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı: "TRT 3'te Futbol Arenası isimli programda Fenerbahçe -Gaziantepspor maçı sonrası şahsımın, karşılaşmadaki penaltı pozisyonu ile ilgili programın yorumcularından Erman Toroğlu'nun görüşünü merak ettiğime dair bir ifade kullanıldığını öğrenmiş bulunmaktayım.

Programın moderatörü Göktuğ Sevinçli'nin anonsunda söylediği bu bilgi doğru değildir, reyting uğruna izleyiciler bilinçli olarak yanıltılmaktadır.

TRT 3'te bahsi geçen bu program da dahil olmak üzere, halkı yanlış yönlendiren bu tür spor programlarını izleme alışkanlığım bulunmamaktadır, bahsi geçen yorumcunun görüşü ile ilgili de hiçbir merakım yoktur.

Programın moderatörünün bu ifadeyi kullandığı dakikalarda da Fenerbahçe Ülker basketbol takımımızın Cedevita Zagreb maçını takip etmekteydim.

Bu tür basit iddialarla TRT gibi bir kurumda program yapan kişinin, izleyicilerini daha fazla izlenme uğruna kandırmasını esefle kınıyor, takdiri kamuoyuna bırakıyorum.

Saygılarımla,
Aziz Yıldırım"