Aziz Yıldırım'dan olay iddiaya yanıt!

Aziz Yıldırım'dan olay iddiaya yanıt!
Aziz Yıldırım'dan olay iddiaya yanıt!
Fenerbahçe'nin 1-1 berabere kaldığı Kayseri Erciyesspor maçından sonra Başkan Aziz Yıldırım'ın, soyunma odasında futbolculara sert bir konuşma yaptığı ve öfkeyle vurduğu toplardan birinin Caner Erkin'in suratına geldiği ileri sürüldü. Yıldırım ise söz konusu iddiayı sert bir açıklamayla yalanladı.

Küme düşme hattındaki Suat Altın İnşaat Erciyesspor'a evinde puan kaptıran Fenerbahçe 'de, maç sonrası büyük üzüntü ve öfke hakimdi. Tribündeki taraftarların tepkilerine hedef olan sarı-lacivertli futbolcular, Başkan Aziz Yıldırım'ın da hışmına uğradı. Yıldırım, maçtan sonra soyunma odasında oyunculara sert biçimde çıkışırken, ilginç bir olay yaşandı.   

Volkan Demirel: Futbolu bırakırım!

"HEPİNİZE YAZIKLAR OLSUN"

Habertürk Gazetesi'nden Ferudun Niğdelioğlu'nun haberine göre oyuncu grubunu sert bir şekilde eleştiren Aziz Yıldırım, "Hepinize yazıklar olsun. Milyonların hayallerini yıktınız. Hepinizi göndereceğim. her yerden üzerime geliyorlar, siz de mi başkanlığa devam etmemi istemiyorsunuz? Ligin dibinde düşmesi kesinleşmiş takıma verdiğiniz pozisyonlara, yediğiniz gollere bakın. Ayıptır, günahtır. Bu eziyeti bana ve Fenerbahçeliler'e çektirenler burada kalmayacak. Hepinizi göndereceğim. Bir iki kişi dışında mücadele eden yok. Hiçbiriniz bu formayı hak etmiyorsunuz" diyerek tepki gösterdi.

"ADAM GİBİ TOPA VURAMIYORSUNUZ" DEDİ VE...

Fenerbahçe Başkanı, bu sözlerin ardından "Adam gibi topa vuramıyorsunuz bile" diye bağırdıktan sonra soyunma odasında yerde duran toplara sert bir şekilde vurdu. Yıldırım'ın bu sert şutunda toplardan biri Caner Erkin'in başına geldi. Yıldız futbolcunun bir anda neye uğradığını şaşırdığı öğrenildi. Aziz Yıldırım'ın vurduğu toplardan diğerinin de duvara denk geldiği belirtildi.

"HEPSİYLE HESAPLAŞACAĞIM"

Bunun ardından soyunma odasından çıkan Aziz Yıldırım, "Hepsiyle hesaplaşacağım" diyerek FB TV'ye geçtiği öğrenildi. Fenerbahçe Başkanı'nın Kayseri Erciyesspor maçı sonrası soyunma odasına inip öfkesini çıkartması, sadece futbolculardan yana olmadı. Yıldırım'ın bir diğer hedefi de yaptığı yanlış oyuncu seçimleriyle hayal kırıklığı yaratan teknik direktör İsmail Kartal'dı. Futbolculara yaptığı sert çıkışın ardından Başkan Aziz Yıldırım'ın, İsmail Kartal'a "Alacağımız yeni hoca ve oyuncular da belli İsmail" diye bağırdığı öğrenildi.

Fenerbahçe'de şok istifa!

AZİZ YILDIRIM'DAN YALANLAMA

Sarı-lacivertli kulübün 1 numarası, söz konusu habere ilişkin, Fenerbahçe resmi internet sitesi üzerinden şu açıklamayı yayımladı:
" Bugün Habertürk Gazetesi'nde, Ferudun Niğdelioğlu imzalı, gazetecilik ahlak ve ilkeleriyle bağdaşmayan, yalan, çirkin ve iftira içerikli sözde bir haber yer almıştır.

Genellikle kendi hayal dünyasını yansıtan masa başı haberler yapmakla bilinen bu kişi, bu kez de Kayseri Erciyes maçının ardından benim soyunma odasına girerek hocamız ve futbolculara bir takım söylemlerde bulunduğumu ileri sürerek gazetesi Habertürk'ü ve okurlarını bundan önce bir çok kez yaptığı gibi yine aldatmıştır.

Bilinmelidir ki Kayseri Erciyes maçının 2. yarısını Fenerbahçe TV'den izledim ve maçın ardından da soyunma odasına gitmedim. Maçı izledikten sonra stattan ayrılarak evime gittim.

Gazetecilik mesleği, dürüstlük, namus ve ahlak gerektirir. Yalan ve iftiralarla dolu haberler yaparak kamuoyunda algı oluşturmak ise bu ilkelere aykırıdır. Dolayısıyla şahsım ve kulübümle ilgili sürekli olarak yalan ve iftira dolu haberler yapan bu şahıs, dürüstlük ve ahlak gibi erdemlerden yoksundur.

Bu açıklamamın ardından şahsımın, aldatılan Habertürk Gazetesi okurları ve kamuoyunun doğal beklentisi, bu çirkin iftirayı atan kişinin bu iddialarını ispatlamasıdır. Aksi takdirde, kendisi şahsım ve camiam tarafından yalancı ve müfteri olarak tanınmaya devam edecektir."

Emre Belözoğlu saldırıyı anlattı