Aziz Yıldırım'dan radikal karar!

Aziz Yıldırım'dan radikal karar!
Aziz Yıldırım'dan radikal karar!
Başkan Aziz Yıldırım, ilk yönetim toplantısında Futbol Şubesi'nin başına geçen Ali Yıldırım'a, "Yeni sezonda sadece maçlara gideceğim. Soyunma odasına inmeyeceğim. Samandıra'da da beni fazla göremeyeceksiniz" dedi.

Fenerbahçe , İsmail Kartal yönetiminde hayal kırıklığı ile geçen sezonun ardından çok büyük bir değişime hazırlanıyor. Giuliano Terrenao'yu sportif direktörlüğü getirerek tüm futbol kamuoyunu şaşırtan Başkan Aziz Yıldırım'ın, sadece takımda değil, kendi yöneticilik anlayışında da değişime gideceği ortaya çıktı. Önceki gün yeni yönetimiyle birlikte ilk toplantısını yapan Yıldırım'ın, çok çarpıcı ifadeler kullandığı öğrenildi.

Egemen Korkmaz kararını verdi

BASKINLARLA ÜN YAPMIŞTI!

Sabah Gazetesi'nde yer alan habere göre; sarı-lacivertli kulübün 1 numarasının, kardeşi Ali Yıldırım'a, "Artık soyunma odasına inmeyeceğim. Samandıra'ya beni çağırdığınız zaman geleceğim. Takıma karışmayacağım. Sadece maça takımı izmemeye geleceğim" demesi yöneticiler arasında büyük şaşkınlık yarattı.

Başkan seçildiği ilk günden bu yana her zaman takımla iç içe olan Yıldırım, kötü sonuçlar sonrasında yaptığı Samandıra baskınlarıyla ün yapmıştı.

TAKIMA NASIL YANSIYACAK?

Yıldırım geride bıraktığımız sezon ise Kadıköy'de oynanan Kayseri Erciyesspor maçı sırasında locadan kulübeye talimat verirken yakalanmış ve uzun süre manşetleri süslemişti. Başkan Yıldırım'ın yeni yöneticilik anlayışının takıma nasıl yansıyacağı ise merak konusu.

Fenerbahçe hocasını İstanbul'a getirdi