Aziz Yıldırım'dan Terraneo'ya: Sen kimsin!

Aziz Yıldırım'dan Terraneo'ya: Sen kimsin!
Aziz Yıldırım'dan Terraneo'ya: Sen kimsin!
Akhisar maçından sonra Samandıra'ya giden Aziz Yıldırım, Sportif Direktör Giuliano Terraneo'nun "Buraya çok sık gelip gitmeniz yanlış" lafı üzerine 'Sen kimsin' diyerek üzerine yürüdü.

Fenerbahçe 'de sezon öncesi taraftarın gözdesi ‘transfer uzmanı’ olarak öne çıkan Sportif Direktör Giuliano Terraneo’ydu. Ancak geride kalan 8 haftada takımın beklenenin çok uzağında kalışı camiayı endişelendirmeye başladı. Teknik direktör Vitor Pereira şimşekleri en çok üzerine çeken isim olurken, Başkan Aziz Yıldırım ise farklı düşünüyor. Yıldırım, asıl sorumlu olarak Terraneo’yu görüyor.   

Aziz Yıldırım: İçişlerimize karışmayın!

Habertürk Gazetesi'nde yer alan habere göre; ikili arasındaki gerilim, Akhisar maçının ardından zirve yaptı. Soluğu Samandıra’da alan Başkan Yıldırım, hem Terraneo hem de Pereira’dan hesap sordu. Fakat bu gergin günde İtalyan futbol adamının bir sözü, Aziz Yıldırım’ı çileden çıkardı.

"SEN KİMSİN DE BUNA KARIŞIYORSUN?"

Samandıra’daki görüşmede Terraneo’nun başkana, “Buraya çok sık gelip gitmeye başladınız. Bu doğru değil” demesi ortalığı karıştırdı. Bir anda ayağa kalkan Yıldırım, “Sen kimsin de buna karışıyorsun?” diye Terraneo’nun üzerine yürüdü. Kulüp personeli başkanı sakinleştirirken, akıllara bu olaydan kısa bir süre önce Yıldırım’ın Terraneo için söylediği sözler geldi.

"KULAĞINDAN TUTAR ATARIM" DEMİŞTİ

Yıldırım, Kurban Bayramı’nda Terraneo’nun yöneticilere ve kendisine Samandıra’ya giriş yasağı koyduğu haberlerine isyan ederken “Maaşını verdiğiniz kişi size böyle bir şey yapabilir mi? Onu kulağından çekip atarım” ifadelerini kullanmıştı.

Fenerbahçe'de iki sakat daha

PEREIRA GİDERSE TERRANEO DA YOLCU

Fenerbahçe'de Vitor Pereira’nın koltuğu sallanıyor. Portekizli’nin geleceği, Ajax ve G.SARAY maçlarıyla netleşecek. Ancak Pereira’yla yolların ayrılması durumunda Giuliano Terraneo’nun kalması da pek mümkün gözükmüyor. Bunun 4 önemli sebebi var. Başında hoca seçimi geliyor.

Hoca aranırken Pereira’da çok ısrarcı olan Terraneo’nun hatalı seçimine yönetim anlam veremiyor. Ayrıca kötü gidişe çözüm üretememesi, özellikle Persie krizinin hala aşılamaması ve verilen tam yetkiye karşın Samandıra’da düzeni sağlayamaması, yönetimin gözünde Terraneo’nun da gönderilmesi düşüncesini öne çıkarıyor.

TFF'den skandal görüntüler için açıklama