Aziz Yıldırım'dan 'tribün kapatma' cezası!

Aziz Yıldırım'dan 'tribün kapatma' cezası!
Aziz Yıldırım'dan 'tribün kapatma' cezası!
Spor Toto Süper Lig'de şampiyonluğu ezeli rakibi Galatasatay'a kaptıran Fenerbahçe, 30 Mayıs Cumartesi günü sahasında oynayacağı sezonun son maçında olay çıkmaması için ilginç bir yönteme başvurdu. Fenerbahçe yönetimi, Okul Açık'tan sonra Migros Tribünü'nü de kapattı.

RADİKAL - Şükrü Saracoğlu Stadı’nda 30 Mayıs 2015 Cumartesi günü Kasımpaşa ile karşılaşacak Fenerbahçe ’de, maç biletlerinin genel satışına 28 Mayıs Perşembe günü başlanacağı duyuruldu. Ancak açıklamanın ayrıntısı sarı-lacivertli taraftarları şoke etti.

Şükrü Saracoğlu Stadı'nda olağanüstü hal

PFDK DEĞİL, FENERBAHÇE KAPATTI

Sezonun son haftasında olay çıkmasından çekinen yönetimin, Migros Tribünü için bilet satışı yapmaması dikkati çekti. Böylece bu sezon Okul Açık Tribünü'ne taraftar alınmayan Şükrü Saracoğlu'nda, bir tribünün daha Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'ndan (PFDK) herhangi bir ceza gelmemesine karşın kapanmış oldu.

Öte yandan Divan Kurulu, Kongre Üyeleri, Temsilci Üyeler ve Premium Kart sahipleri 3 adet bilet alabileceği belirtildi. Fenerbahçeli taraftarlar, Kasımpaşa maçını izlemek için en az 140 TL ödemek zorunda kalacak.

Söz konusu karşılaşma için bilet fiyatları şöyle belirlendi:
MİSAFİR TRÜBÜNÜ: 52,00 TL
FENERIUM ALT-MARATON ALT A-B-H-I BLOK: 140,00 TL
FENERIUM ALT-MARATON ALT C-G BLOK: 175,00 TL
FENERIUM ALT-MARATON ALT D-F BLOK: 200,00 TL
FENERIUM ALT-MARATON ALT E BLOK: 220,00 TL

Fenerbahçe'den o ilan için açıklama